Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz megtartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz megtartani egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nagyon nehéz. A lányok hamar megunják az embert ha nem beszédes, bulis, nem "hoz" mindig valami újat.


Olyan lánnyal ismerkedem akinek mindig ilyen alfa fiúi voltak, meg bulizik a csaj. Én egyáltalán nem járok társaságba és nem is vagyok alfa. Reménytelen szerintem hogy hosszú távon mellettem maradjon.


2021. nov. 16. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress olyat amelyik nem ilyen beállítottságú.
2021. nov. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha elhalmozod ajándékokkal akkor talán hosszú távú kapcsolat is lehet. Tapasztalat.. :) L
2021. nov. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira nehéz ég, nőnek megtartani egy férfit. Hiszen te is félre mehetsz vagy elhagyhatod.

A megszerzés dolog a nőknek könnyebb. De a megtartása...

Sőt, a nő minden nap az ideje nagy részét a megfelelés szánja. Szép legyen, kedves, tiszta, a házat tisztán tartani, az ágyban úgy szerepelni hogy ne akarj mást, a konyhában szintén.

A férfi a gyengédség, a törődés napi kimutatása nem kell több legyen, csak napi 10 perc. Egy szál virág, egy normálisabb csók és közben úgy ölelni mint aki soha sem akarja elengedni.

A legnagyobb elennsége a pároknak a kényszer, amikor nem belülről jön a másikra való odafigyelés. Olyankor van gond.

2021. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 nagyon jól írta nem csak neked kell megtartani a nőt hanem a nőnek is téged adj annyit hogy ne akarjon mást és várj el annyit hogy ne keress mást
2021. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mármint a főcímben lévőt már az első mondatban megválaszoltad magadnak.
2021. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy alfa, akkor esélytelen.
2021. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, csak legyél jó társaság. Én unalomból még nem hagytam ott senkit. Azt hagytam ott, aki leszarta, amit mondok, nem reagált semmire, amit megosztottam vele, nem akart semmi közös dolgot kitalálni, nem lelkesedett semmiért, amit én találtam ki. Nem gondolt rám, nem gondolkodott rólunk, nem volt rám tekintettel, csak ment az ez minek, az drága, amaz fölösleges, én léptem, mit tudom én, hogy mit mondtál... Én ezt csinálom, én azt csinálom (te meg oldd meg ahogy akarod). Ennek semmi értelme.
2021. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én férfiként vagyok ilyen, és ha a nőknél is hasonló a helyzet, akkor sehogy. Van hogy pár hét elég, hogy megunjak valakit, és utána mindegy mit csinál, nem fog igazán érdekelni.
2021. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Nem kötekedni szeretnék, tényleg érdekel: a barátaiddal, ha van, például testvéreddel is ez a helyzet?

2021. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Barátokkal igen, nagyon kevés van aki pl 1 évnél több ideje van az életemben, a többséget 3-4 hónap után kikosarazom, vagy nem is tudom hogy mondjam. Testvéreimmel pedig alig évi 1-2 alkalommal látjuk egymást, így ott más a helyzet.
2021. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!