Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik fiatalon csakis a nagymenő, alfás fiúkkal jöttek össze, azok később is ilyen férfit választ vagy változik az izlésük?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolatra, együttélésre, házasságra is ilyen típus választanak?
2021. nov. 16. 07:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%

Igen, kivéve akkor, ha esetleg felcsinálja, és otthagyja, vagy elvei egy párszor.


Akkor már Csendes Pistike is jó lesz neki.

2021. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Napi incel: ✅
2021. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2%
*elveri párszor
2021. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Mi a baj az alfákkal egyébként? Kik ők?
2021. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%

#2


De hallod, miért gondolod azt, hogy ilyen kérdéseket CSAK incelek írhatnak ki?


Szerinted tejfeles szájú Sanyikában, aki érettségi előtt áll, és van egy átlagos barátnője, és látja mi történtik az iskolában, nem vetődhet fel ez a kérdés?


Tl

2021. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

5


Még én is sulis vagyok, bár már okj-re járok, látom milyen fiúknak vannak barátnői (onnan, hogy egymás kezét fogják, ölelkeznek, csókolóznak).

Szóval én cáfolom, egy ilyen kérdést csak egy vérbeli incel írhat ki.. 👌


23F

2021. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor alkusznak meg, ha már nem elég vonzóak ahhoz, hogy a jóképű, magas alfáknak kelljenek. Azért mégiscsak kell valaki, aki eltartja őket meg a gyerekeiket.
2021. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem aki ilyesmit gondol úgy általánosságban a nőkről, az párkapcsolatra alkalmatlan.


Érdekes, az én környezetemben mindenkinek normális, "átlagos", rendes párja van. Szóval korántsem olyan rossz a helyzet, mint ahogy azt itt gyk-n napi szinten elhisztizi a sok sikertelen férfi... KHM.. Incel. 🤣

2021. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
🤡🤡🤡🤡🤡
2021. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
Én mindkét nemnél azt vettem észre, hogy pl jó pasi csak szép lányokkal járt, végül max egy teljesen átlag nőt vett feleségül (jópár ilyen van), szép nők meg átlag pasikhoz mentek hozzá... Ritka felénk mikor 2 szép választja végleg egymást
2021. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!