Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csábító PUA guruk, lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csábító PUA guruk, lányok, nagymenők, stb. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

1. Fél évig jártunk, majd szakítottam vele decemberben, mert nem tudta elviselni, hogy hetente csak párszor tudunk találkozni.... Nem akartam szívatni, úgy találtam helyesnek, hogy szakítok vele.

2.Januárban munkahelyet váltottam, több időm lett... ráírtam, hogy találkozzunk, de visszamondtam, mert közbejött egy másik csaj... (én hülye!! :( 'hisz az alig tartott pár hétig...)

3.Nemrég megint írtam neki, hogy találkozzunk, mire azt válaszolta, hogy nem tud már nekem hinni... meg hogy mi arra a garancia, hogy nem mondanám vissza a találkozót?


Most itt tartunk, szóval lényeg a lényeg, hogy most már sokkal több időt tudnék vele lenni, szeretném visszakapni, csak hát nem tudom, hogyan... Nagyon jól megvoltunk, egyedül a heti 3-4 találkozást találta kevésnek....


Mit írjak neki? Ha felhívnám, nem hiszem, hogy felvenné, meg ha már chaten vagyunk, valami frappánssal kéne előállnom....


2015. ápr. 11. 23:34
 1/6 TallandThin Boy ***** válasza:
Kijé a PUA?
2015. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ahogy látom nincs ez veszve.

visszaírt és egyenes nemet sem mondott.

elvár egy kis vergődést mielőtt igent mond.

úgy kezd el vele beszélgetni mintha egy teljesen ismeretlen csajt kezdenél el oltani.

teljesen az elejétől építsd fel az egészet és semmit se beszélj a múltról ,megbánást se tanúsíts.

2015. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén inkább, ha szeretnéd akkor nem koptattad volna le egy másik lányért.
2015. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyszerűen mondd el mindezt NEKI, magyarázd el, hogy miért alakultak úgy a dolgok, ahogy, és hogy ezután másként lesz, ha ad még egy esélyt. Ha már tudja és úgy mondott nemet, akkor ennyi, mást nagyon nem tehetsz szerintem.
2015. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy vele is akartál találkozni, de közbejött egy másik csaj, úgy érezném magam, mint a szamár ("Ha nincs ló, jó a szamár is."). Ezek után talán nem is akarnék veled lenni.

De a heti 3-4 találkozó hol kevés??! Szerintem még ez pont annyi, hogy ne unjatok rá egymásra.

2015. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
O nem tud a masik csajrol semmit.
2015. ápr. 12. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!