Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél sikeres férfiaknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikeres férfiaknak nem furák a nőknél sikertelen férfiak?

Figyelt kérdés

Most nem a pénz miatt nőknél sikeres pasikra gondolok, hanem azokra akik már gimnáziumtól kezdve válogathatnak a nők között, egyetemen is tapadnak rá a csajok utána is.


És mondjuk a vele levő barátai akik akár jobban néznek ki, gazdagabbak, mégis éveket élnek le egyetlen párkapcsolat vagy akár csak szex nélkül.


És te meg nőknél sikeres férfiként nem érted hogy neked ez miért ilyen könnyű, a haverjaidnak meg miért olyan nehéz.



2021. nov. 16. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Az a fura, ha mindezért minket hibáztatnak. Meg a nőket. Mintha nekünk cölibátusban kéne élnünk azért, hogy ők kevésbé érezzék xarul magukat.
2021. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Egyetemen haverom hetente más csajjal volt, szerinte a jó duma volt a lényeg, nem hitt nekünk, hogy az ő esetében ez lényegtelen.


Kísérletképpen rávettük, hogy dadogva beszéljen és tűnjön félénknek, remegtesse a kezét mintha ideges lenne. Erre mázlija lett, a csajok imádták, hogy félénk és ez lett élete első tresome éjszakája :)


A szia cica jössz d***gni szöveg is 1/3-ban bejött neki, másik haverom vérszemet kapott eredmény 0/54 :)

2021. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem értik meg. Egyáltalán nem értik meg.
2021. nov. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%

Azt kellene megérteni a kérdésben szereplő témákörben, hogy a csajozási képesség a vonzerőn múlik, ami viszont 80%-ban genetika.


Nekem van nőm. De fiatalkoromban nem volt, úgyhogy tudom miről beszél a kérdező, mert én is voltam azon az oldalon.


Amúgy meg nyomi feje van a te jó édes anyukádnak, aki a világra ellett téged te nyomorult.

2021. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én megértem, miért sikertelenek sokan a csajozás terén. Nekem szerencsém volt, mert 16 éves koromban egy 33 éves özvegy tanítgatott megérteni a nők lelkivilágát, gondolkodásmódját. Más fiúknak/férfiaknak teljesen fehér folt ez a terület, így pedig valóban baromi nehéz. Előtanulmányok nélkül, pusztán férfiésszel megérteni a nőt, lehetetlen vállalkozás.
2021. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!