Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha van olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha van olyan, aki szinte majdnem minden ok nélkül vonz?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel nem vagyunk egy körben, nem sokat beszélünk, konkrétan nem is ismerem, de amikor egymásra nézünk, akkor teljes megsemmisülés, nagyon zavarban vagyok, és hirtelen azt sem tudom, hogy fiú vagyok vagy lány.

Nem tudom hogy ő hogy érez, de én szerintem teljesen elvörösödök ha csak rámnéz. Nem voltam még így sohasem senkivel, ha vele kell beszélgetnem akkor összevissza hablatyolok, és nem tudok természetesen viselkedni.

Volt valakinek ilyen, hogy érzett ok nélküli vonzódást egy másik ember iránt? Mi lett a vége? Hogy kezeltétek?


2021. nov. 16. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ez a vonzalom, szerelem mutatója. Miért kellene egy kémiai folyamatlak logikusnak lenni?
2021. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Láthatatla kívánalom a másik felé, van közös pont a lelki világotokban, szimpik vagytok egymásnak, vagy lehet, hogy van egy olyan pont, ami mindkettőtökben megvan, de mégsem tudtok egymással mit kezdeni, de valahol mégis vonzódtok egymáshoz.
2021. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

O, pacsi!

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. 😅

2021. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 nem tartom azt logikusnak, hogy nem is ismerem, sőt, amit hallok róla és tőle taszít is, és akárhányszor ezt letisztázom magamban rendben vagyok, de amint meglátom ezt mind teljesen elfelejtem

#2 az nem biztos hogy én is szimpatikus vagyok neki. Vannak apró jelek, de szerintem csak bele szeretném látni :D

#3 pacsi 🤣

2021. nov. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!