Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valakit egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit egyszerre utálni és szerelmesnek lenni belé?

Figyelt kérdés

A történet:

Apám legjobb barátjának van egy fia, aki 3 évvel idősebb nálam. Kicsi korunkban sokat voltunk együtt, mikor náluk, vagy nálunk voltunk, de elég szemét kisgyerek volt. Folyton piszkált, az volt a szórakozása, hogy ijesztgetett mindenféle rémtörténettel, előugrott az ajtó mögül, elvette amivel játszottam és élvezte, hogy dühös vagyok, vagy félek miatta. Néha tudott szépen is játszani, de ez nagyon ritka volt, egy idő után már féltem is tőle egy kicsit. Beárulni, nagyon ritkán árultam be, amiért gonoszkodott velem. Már nem igazán tudom, hogy miért...:S

Egyszer csinált egy nagyon csúnya dolgot: sátorozni voltunk valahol. Este a sötétből ugrott elő és én annyira megijedtem, hogy elfutottam, de elestem és eltörtem a kezem, mert valami köves helyen voltam épp. Máig senki nem tudja, hogy ez az ő hibája volt.

Már kezdtem nagyon utálni kamaszkorunkra, de ugyanakkor jöttek a hormonok is.

Egyébként egy nagyon jóképű, sportos fiú, jó a humora is. Teljesen beleszerettem, miközben nagyon utáltam, amiért gonosz velem.

Mostanra 18 éves, leszállt rólam. De annyira, hogy szinte szóba se áll velem ha együtt vannak a családjaink. Ez még rosszabbul esik.:( Még jobban utálom, de mivel elérhetetlen még szerelmesebb vagyok belé. Nagyon szenvedek, valahányszor eszembe jut. Folyotn az ő képeit nézegetem facebookon meg myVIPen.

Ez lehetséges egyáltalán? Most szeretem vagy utálom? Normális amit érzek? Hogy lehetek szerelmes valakibe, aki szemét velem?


2010. szept. 4. 17:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként tud jófej is lenni, de főleg azt élvezte mindig ha felboszantott.

Most meg kicsit se éredeklem. A tekintetén is látszik, olyan közömbösen néz rám. :'(

2010. szept. 4. 17:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet
2010. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeretettel fogadunk a szerelemtől kínlódók népes táborában!


Bizony, a két érzés nem zárja ki egymást. Ha a fiú 18, akkor te 15 vagy, ami neki még kislányt jelent... Emellett az is lehet, hogy még szinte családtagként tekint rád a régi időkből adódóan, ezért a "közömbös" tekintet.

2010. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre jelen a két érzés, mert mindkettővel kötődsz hozzá valamilyen formában, egyedül a közömbösséggel nem tudsz. Sóval a kettő nem zárja ki egymást. Az, hogy milyen volt gyerekkorában, ne bántson, mindenki más kisgyerekként, de most már felnőtt és majdhogynem felnőtt férfi lett belőle. Szerintem már benőtt a feje lágya, biztos rendes srác lett belőle, csak benned van még az, hogy milyen volt kisgyerekként. Szerintem próbáld ezt elfelejteni, koncentrálj a mostani énjére és próbálj vele kapcsolatot kialakítani. Sok sikert :)
2010. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Szóval
2010. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet. nálam pont ez megy. ártani tudnék neki és megütni keményen aztán meg szeretgetni és kedves lennék vele.
2010. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!