Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két emberbe szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe már másfél éve szerelmes vagyok, de ő sajnos csak barátként tekint rám. Tényleg szeretem és bármit megtennék érte, de nemrég megismerkedtem egy másik fiúval is akire egyre többször gondolok és kezdek komolyabban foglalkozni vele is.. mindeközben pedig még mindig odavagyok az előző srácért.. lehetséges két emberbe szerelmesnek lenni, vagy a második "eset" csak fellángolás?
2010. dec. 10. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
szerintem lehetséges
2010. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De az egyiket mindig kicsit jobban szeretjük.
2010. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet. A szerelemnek az a lényege, hogy csak ő kell neked és senki más, és ha két ember iránt éreznéd ugyanezt, az elég paradox lenne...
2010. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szrelmes vagy az első fiúba, aki barátként néz rád akkor próbáld meg neki mutatni, éreztesd vele hogy kicsit többnek gondolod. Tudom a fiúnak kellene lépnie először de ha nemnagyon lép akkor szépen tapogatózz, bókolgass és meglátod hogy szépen finoman visszautasít vagy kapó rá hogy összeöjjetek. Most meg hogy a másik fiúval komolyabb lesz a dolog nemtudom hogy mit csinálj, egyiket se bánts meg! Ha már szerelmes beléd az új fiú és nagyon az elsőbe vagy szerelmes szóval vissazszeretnéd utasítani akkor is csak óvatosan.

Nemkizárt hogy fellángolás, főleg ha alig 1-2 hete ismerted meg például, vagy régóta nem volt senkid.

Sok sikert azért.

2010. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
fityfenét
2010. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Lehet persze, én pl. minden nőbe szerelmes vagyok:D

20f

2010. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,persze.Miért is ne.Csak az nagyon szar.
2010. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát ha igy felületesen bele gondolok lehet.

de ha jobban akkor meg nem. ha szerelmes vagy valakibe tényleg akkor más nem is érdekel csak az az egyetlen egy ember.

2010. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is azt hittem,hogy szerelmes vagyok egy srácba(és valóban..1,5 évet vártam rá) és hogy még mindig szerelmes vagyok a volt barátomba.Ma már nem is tudom mit éreztem.De azt tudom,hogy mindkettő nagyon erős érzelem volt.A volt barát iránti szerelem,lehet inkább egy nagyon erős ragaszkodás volt..Miután szakítottunk jóban maradtunk és voltak olyan megmozdulásai,amiből úgy éreztem fontos vagyok számára és szerintem ez volt az ami fellobbantotta bennem a 1,5 évig tartó "szerelmet",hiszen a kapcsolatunkból épp ez hiányzott..


Szerelmes voltam a srácba,de akárhányszor találkoztam a volt barátommal mindig megdobogtatta a szivem.


Nagyon rossz volt..Hálisten ma már igazán,tényleg szerelmes vagyok.Már egyik sem érdekel úgy,egyszerűen csak örülök a boldogságuknak.:)Ők is megtalálták azt,akit nagyon szerethetnek.:)

2010. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :) nos annyival byonolultabb a helyzet, hogy az első srác igazából már tudja, vagyis sejti mit érzek iránta, csak néha úgy viselkedik velem, mintha ő is ezt érezné (nagyon sok mindent megoszt velem amit másokkal nem, ugrat, meg minden), néha meg olyanokat mond mintha nem is ismernénk egymást vagy utálna.. szóval nem tudom mit csináljak :S igazából nem szeretném elveszíteni, mert hogyha tegyük fel szeretem, de összejövök a másik fiúval, és végül kiderül hogy ő is szeret, nah akkor mér ciki.. és nem szeretném ezt, de a másik srácot sem szeretném megbántani vagy hanyagolni.. bocsi a hosszú litániáért :D
2010. dec. 11. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!