Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexpartner oldalak lényegét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner oldalak lényegét miért nem értik a nők?

Figyelt kérdés

Az emberek alapesetben egy szexparner oldalra azért regidztárnak, hogy egy, vagy pár alkalomra legyen valaki.


Nagyon lesarkítva:

Beteszem, kiveszem, hello.


Nincs elköteleződés, randizás, meg egyebek.

Mindkét félnek viszket lent.

Megoldják egymásnak.

Ennyi.


Ehhez mi kell:

Tetszenek afelek egymásnak.

Legyenek tiszták. (van akinek ez sem kell)


Sz ilyen oldalakon a legtöbb nő meg:

-Jajj beszélgesdünk.

-Hova hívsz meg?

-Mesélj magadról.

-Tényleg csak arra kellek?!


Miért rabolják egy ember idejét és háborodnak fel és miért nem mennek egy normál párkeresőre, ha az a vágyuk?



2021. nov. 17. 14:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Hiszed vagy sem a szexoldalakon nagyon jókat lehet beszélgetni!

Ott nincs tét,őszintén elmondod amit gondolsz.

Amúgy az örömlanyok is azt nyilatkozták,hogy a férfiak 70százaléka nem szexért,hanem hallgatóságért mennek oda..

2021. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

"Beteszem, kiveszem, hello."


Ha ennyi kell, menj prostihoz. A szexkapcsolat nem csak a te élvezetedről szól, hanem a másik fél élvezetéről is. A nők akik szexkapcsolatot keresnek nem ingyen prostinak ajánlkoznak, hanem ők is akarnak egy jót szexelni. Az meg, hogy beteszed és 2 perc reszelés után eldurransz, az nem is állhatna messzebb ettől.

Egy kis beszélgetéssel, flörtöléssel hamarabb egymásra lehet hangolódni és akkor mehet a móka.

2021. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
19%

Ez amit leirsz teljesen igaz a nők nagy részénél. Én annyit vettem észre hogy olyan oldalak ahol nincs sehol feltüntetve és utalva sem arra hogy csak szexpartner kereső vagy rendes társkereső ott is fel vannak háborodva a férfiak és a nők is egyaránt ha ismerkednél szoval amelyik oldal nem szexpartner kereső csak rá aggatták ezt a nevet ne ezt tegyük amit a kérdező úr jogosan elvár a ténylegesen szexpartner kereső oldalaktól kérem szépen.


Viszont én sem tudom hogy a rendes szexpartner kereső oldalakon miért teszik ezt. én bármit kerestem egy arra való oldalon mindig éppen ellenkező vágyakkal élő férfiak és nők találtak rám.

18/L

2021. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
És az neked megvan, hogy a szexpartnerkereső nem ingyen prosti oldal?
2021. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%
Állítólag vannak, akiknek egy "Szia! Szexelünk?" elég ahhoz, hogy belemenjenek, de én sem értettem soha az ilyeneket. Nő vagyok, nincs szükségem érzelmi alapra a szexhez, de a vonzalom mellett fontos számomra a szimpátia, valami minimális összhang. Sosem feküdtem össze olyannal, aki jól nézett ki, de nem tudtam vele 3 mondatot váltani. Nem éreztem késztetést, hogy örömet okozzak valakinek (még ha viszonozza is), aki nem képes kis erőfeszítést sem tenni a dolgokért. Ennyire nekem sosem "viszketett". Attól, mert két fél nem akar egymástól komolyabbat, még lehetne emberszámba venni a másikat, nem eszközként kezelni.
2021. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

Egy szexpartnert is el kell csábítani, flörtölni kell vele, rá kell hangolódni.

Nem úgy működik a kémia, hogy valamennyire tetszik a másik fénykép alapján, aztán hadd szóljon.

2021. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Helyben vagyunk.

2es, 4es jár a grízgombóc -.-


Nem rostioldal, meg nem kurvázás.


Hanem van két fél, akik minden anyahi és lelki, meg velejáró dolog nélkül, csak élveznék egymást KÖLCSÖNÖSEN! NEM KÉT PERCBEN EGY GYORS DURRANÁSIG!


Abetesem, kiveszem, helló pedig azt jelenti, hogy mindketten küklemileg izgatónak tartjátok a másikat. Megbeszélitek hol, mikor. Megtörténik. Elköszöntök.


Ehhez még csak nevet sem kell tudni.

2021. nov. 17. 15:19
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ezzel semmi bajom ,sőt igénylem. Igényes férfinek tartom magam, nem egy kétbites falubikának. Amúgy meg nem vagyok jelen ilyen oldalakon. 31f
2021. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen hihetetlen, nem mindenkinek elég a szexhez az, hogy tetszik képen, elmennek szobára és kész. Azért a legtöbb nő annyit mégiscsak szeretne, hogy beszélnek pár szót, látják, valóban vonzódnak-e egymáshoz (ehhez még a legelvetemültebbeknek sem elég egy szimpla kép...), illetve van-e szimpátia. Lehet valaki külsőre egy adonisz, ha három szó után kiderül, hogy egy kőbunkó bszógép, az elég vágyölő tud ám lenni. Még az egyéjszakások sem úgy működöknek egy buliban, hogy két fél kinézi egymást, hogy akkor ők mennek szexelni, hanem flörtölnek, táncolnak, incselkednek, megisznak egy-két valamit. Ez kvázi előjáték, ráhangolódás, ami felkorbácsolja a vágyakat.

Lehet, férfiként neked elég egy kép, meg hogy az ajtóban végigméred, megfelelő-e testalkatra, utána, ha fadarab is, meg is buta, mint a föld, legalább bele tudsz élvezni, még ha nem is lesz életed dugása. A legtöbb nőnek azért ez sajnos nem így megy.

2021. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

"Abetesem, kiveszem, helló pedig azt jelenti, hogy mindketten küklemileg izgatónak tartjátok a másikat. Megbeszélitek hol, mikor. Megtörténik. Elköszöntök.

Ehhez még csak nevet sem kell tudni."


Nem. Ez nem szexpartner. Szexpartnert is el kell csábítani, izznia kell a levegőnek, nemcsak átjön este 6-ra, aztán 7-kor távozik.

2021. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!