Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen házassági fogadalom meddig tart ki? Arra is gondoltam, hazudik nekem, mással csalja a feleségét, nem velem. Vagy pedig hogy lebukott otthon, és a felesége íratta vele. Szerintetek?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Van egy szeretőm, ő 36 éves férfi. Mi már nagyon sok éve ismerjük egymást, amióta a szeretői viszony tart. Nagyon fura a viszonyunk, például régebben volt, hogy olyan sokat találkoztunk, és randiztunk is, hogy már majdnem olyan volt, mintha járnánk, de közben meg nem voltunk kapcsolatban. Máskor hónapokig egymáshoz se szólunk, de nem veszekedés miatt, hanem csak mert éljük az életünket, mindkettőnkkel zajlik az élet. Mi még szerintem sosem veszekedtünk, max vita volt köztünk párszor így az évek alatt. Békésen vagyunk, pont amiatt, hogy nemvalami szoros viszonyban vagyunk. Laza baráti kapcsolatunk van, csak persze némi szexualitással megfűszerezve. Lehet nem is a szeretői viszony a helyes kifejezés, hanem a barátság extrákkal. De igazából tök lényegtelen, ki hogy nevezi, ami lényeg, az a tények, amit meg leírtam.

Volt így az évek során, hogy kapcsolatban voltam, kétszer is. Volt, hogy ő. Olyankor volt, hogy hanyagoltuk a szexet, ne csaljunk meg senkit, de aztán meg újra lefeküdtünk, ha múlófélben volt a szerelem a párjainkkal, vagy egyikünk amúgyis szingli volt.

Aztán lett egy barátnője 3 évvel ezelőtt, és akkor eleinte nagyon sokáig leálltunk, mert nagyon szerelmes volt. Aztán eltelt kb. másfél év, és újra a karjaimban kötött ki, megcsalta a barátnőjét. Sokat veszekedtek akkoriban valamin, ami most lényegtelen. Aztán mégis eljegyezte a barátnőjét, nem sokkal az után, hogy velem megcsalta. Közel egy évig jegyben jártak, e során még egyszer lefeküdt velem. Ekkor csalta meg másodjára a barátnőjét. Aztán összeházasodtak idén ősz elején. És nemrég újra beszéltünk, és azt mondta, többé nem fog velem lefeküdni, innentől tényleg csak barátok leszünk. Még sose mondott ilyet, pedig 8 éve ismerem. Még ha nagyon szerelmes is volt, is mindig csak azt beszéltük meg, egyelőre nem jön. Ha én voltam szerelmes valakibe, ugyanezt mondtam neki. Hogy most egy ideig biztos nem. De soha egyikünk se mondott olyat a másiknak, hogy soha többé. De most 8 év után, 36 évesen mégis ezt írta, és azzal indokolta, hogy megházasodott, ő akkor fogadalmat tett, és most már más életre vágyik, mint amit eddig élt. Kérdeztem, bevallott-e a feleségének, hogy kétszer megcsalta velem? Mondta nem, sosem mondja el neki, de soha többé nem teszi meg. Se velem, se mással.


2021. nov. 17. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Végre a pasinak van esze.
2021. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Gerinctelen egy szar darab mindkettőtök.


Nem bírsz egy szabad pasit találni? De egy szánalmas, nyomorult vagy. 😅

2021. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Pffff, hogy neked semmi nem szent. Undorító egy nő vagy.


32/F

2021. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A házassági fogadalom adott esetben kitarthat egy életen át, de egy pillanat alatt fel is rúghatják. De ha nem voltatok szerelmesek egymásba, akkor talán nem akkora veszteség, ha többet nem találkoztok. Ahogy írtad, mindkettőtöknek volt több kapcsolata a 8 év alatt, gondolom, érzelmi kötődés nem igazán alakult ki. Folytasd az életed ezentúl nélküle.

N

2021. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rólad szól, ébredj fel! Ideje tudomásul venni, hogy elmúlt. Az sem világos, hogy mihez ragaszkodsz. 8 évig szexeltél valakivel, aki soha nem akart kapcsolatot veled, most, hogy nős végképp ideje lezárni. Te mihez ragaszkodsz ennyire? Leírtad, néha dugtatok, most már nem, ezt nem kellene egybefűznöd azzal, hogy mást talált, meg lebukott.
2021. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te mindig csak átmenetre kellettél a párkapcsolati válságai alatt, meg amíg nem volt senkije, mert legalább volt addig is rendszeres szex, amihez elég nehezen jut hozzá rendszeresen az ember, ha épp nincs párkapcsolata.

Most már talált olyat, aki szeret, a rendszeres szex is meg van.

Majd jelentkezik, ne aggódj, ha hullámvölgybe kerülnek. Kérdés, hogy neked megéri-e, hogy ingyen használja a testedet folyamatosan ezekben az átmeneti időszakokban? Ez nem arról szól, hogy kötődik hozzád, ne álltasd magad! Arról van szó, hogy kéznél vagy, ha épp nincs rendben a kapcsolata vagy nincs kapcsolata. Minek keressen mást, ha csak csettintenie kell és megkap téged? Nyilván kellemesebb veled, mint ha csak a markával tudná levezetni a szexuális energiáit ezekben az időszakokban.

2021. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:
54%

Semmi se tart örökké.


Az ő fogadalma sem.

2021. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hiszel neki?
2021. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alapból egy gerinctelen hazug farok, nem gondolnám, hogy ez a fogadalom túl sokáig fog tartani. Vagy az van, hogy tényleg mással kefél már a felesége mellett, mert talált jobb ingyen puncit, vagy most ugyan komolyan gondolja amit mond, de ha pár év múlva valami gondja lesz a kapcsolatban, akkor rögtön rohanna majd vissza hozzád a tálcán kínált ingyen puncihoz.

Azt nem hinném, hogy a felesége írta volna a nevében, mert okos ember ilyenkor nem a puncinak írkál, hanem elválik. Vagy ha ezt nem is meri meglépni, akkor is teljesen tiltaná tőled a főnyeremény férjét, nem pedig azt írná, hogy legyetek csak barátok.

2021. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!