Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzott féltékenykedésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott féltékenykedésre létezik megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy friss párkapcsolatom. Most tervezzük kb 2 héten belül az összeköltözést. Sajnos a rengeteg távolság miatt csak messengeren tartjuk a kapcsolatot. Szinte minden szabad percünkben beszélünk. Folyamatos hangüzenetváltások és amikor csak lehetséges akkor hívásban.

Én erősnek gondolom a részemről a kapcsolatot. Mindent kiiktattam az életemből ami zavarta, ami kockáztathatta a kapcsolatunkat. Tényleg mindent.

Nem beszélek senkivel, nem írok senkinek. Minden időmet a gyerekeimre szánom és a háztartásra.

Ennek ellenére minimális bizalom sincs meg benne. Mivel okot nem adok rá, így igazán nem is tudom mi lehetne a megoldás.

Amikor megpróbálok vele beszélni erről, mindig annyit mond, hogy Ő valójában sose volt ilyen, biztos a sok km teszi ami köztünk van.

Álltalában olyanokon megy a vita ha a megszokott 2perc helyett esetleg 5perc alatt válaszolok.

Arra is volt példa, hogy mosdóban voltam és hívott, fél perc csörgetés után vettem fel. Ekkor megkaptam azt hogy valakivel beszéltem és biztos gyorsan el kellett köszönnöm.

Szinte mániákusan nézi mikor vagyok/voltam elérhető. Ha este elköszönök, de még 5percig jelzi a messenger hogy elérhető vagyok akkor másnap reggel elszámoltat. ... Igazából sorolhatnám, annyi ilyen van.

A lényeg, hogy tényleg nem csinálok semmit. Ugyebár bebizonyítani nem tudom. Azt is tudom, hogy ez hosszútávon nem működik mert lelkileg mindkettőnket tönkretesz.

De nagyon szeretem őt. A megoldást keresem, nem a menekülőpontot.

Mint említettem van gyerekem. 2 kicsi. Hamarosan összeköltözés. Nagyon félek, hogy ez utána sem változik.


Ő 42F - én 31N



2021. nov. 18. 07:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Most Vagy troll vagy vagy nagyon buta ennyi idősen is. Legközelebb a hírekben akarsz szerepelni, hogy agyon vert? A két gyermeked sem félted, ha már magadat nem? Más most bántalmazva vagy szóban, verbálisan, gondolod jobb lesz? Most elszámoltad akkor mi lesz, ha összeköltöztök, senkivel nem beszélhetsz, nem találkozhatsz majd, se családoddal, senkivel,ha megszeged ütni fog. Erre nincs megoldás, Ő egy beteg ember, akit kezelni kell, de gondolom esze ágában nem lenne pszihológushoz menni és belátni,hogy nem normális amit művel és persze Neked is gond van az önbecsüléseddel, mert hiszel neki és meg akarsz felelni felé. Sok bántalmazott mondja,hogy nincs előjel, rendes ember volt, de van előjel, mindig van. Itt már túl sok is.
2021. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte véleményedet. Komolyan elgondolkodtatott.
2021. nov. 18. 07:58
 3/21 Noren1989 ***** válasza:
27%
Legalàbb hozzád költözik? 😂😘
2021. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Friss kapcsolat, van 2 kicsi gyereked és az új lovag betegesen féltékeny. Remek kombináció.



Ezt az egészet gondold át még egyszer.

2021. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Ne csinálj hülyeséget. Ez egy állat, és simán kinézem belőle, hogy bántani fog.
2021. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Tuti bántani fogja és elszigetelni.
2021. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ma reggeli jelenet...Alig fél órás.

Írtam neki, hogy beteg vagyok és várom a dokit. Házhoz jön tesztelni. Mivel utaztam 2szer is nehogy covid legyen, ha az akkor ne terjesszem.

Amire a válasz annyi volt: Szuper, már azzal is kefélsz? ...........

.

Itt újra kihangsúlyoznám, hogy eddig se és ezután sem volt más. Nem tudom előttem megcsalták e vagy honnan jönnek neki ezek a dolgok.

2021. nov. 18. 08:18
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
7: menekülj ettől az embertől. Remélem azt sem tudja, hol laksz!
2021. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem onnét jön,hogy megcsalták, egyszerűen csak ilyen torzult a személyisége. Nagyon gyorsan építsd le, és felejtsétek el egymást. Saját és a gyerekeid érdekében. Remélem messze lakik Tőled és nem, ha kidobod nem egy oda a lakásodra és bántalmaz. Ha kidobod, majd először ígér fűt-fát, hogy szeret, ha nem tágítasz elmond mindennek, és ez így majd váltakozik, de nehogy higgy neki. Nem is értem, miért nem szólalt mega vészcsengő eddig benned, az első ilyen számonkérésnél. Ez férjtől is sok lenne, hogy megmondja kivel mikor beszélsz és hova mész,házasságban sem mondhatja meg senki, nemhogy egy távkapcsolattól.
2021. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Az a rész ma megint kimaradt, hogy akkor vesz el/költöztök össze ha jól viselkedsz.

Tegnap is írtál ki kérdést, csak ott szó se volt gyerekről, aztán törölve lett a kérdés.

2021. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!