Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott egy olyan 19 éves fiú, aki a 40 és 50 év közötti hölgyeket szeretné meghódítani?

Figyelt kérdés
Leginkább az elvált anyukákra bukik

2021. nov. 18. 11:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
10-es Ez a srác egyáltalán nem vonzó, 20 évvel ezelőtt sem lett volna.
2021. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

10: hat nem tudom, nem midenki nedvesesik be egy kidolgozott testtol meg kisfius pofitol. ebben a sracban semmi ferfias nincs, meg amugyis nekem gyanus, hogy masik kapura jatszik.

illetve eloben a fellepes, a kisugarzas, a stilus tesz igazan szexive valakit, en nem esek hasra ha egy izmos kisfiutol, akinek. matek erettsegi a legnagyobb problemaja es eselyes, hogy az anjya mos ra. arrol ne is beszeljunk, hogy az agyban vajon mit tudna nyujtani..

2021. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
A társadalom számára sokkal kevésbé elfogadott a fiatal férfi-idős nő páros, mint az idős férfi-fiatal nő. Ettől függetlenül, ha neked az idősebb nők jönnek be, és a nőnek is bejössz legyetek boldogok. Senkinek sem tartozol elszámolással, csak önmagadnak. Aki vadidegen emberek magánéletén szörnyülködik, az az ő maga szegénységi bizonyítványa.
2021. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kel a pénz mjuzikcenterre?
2021. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elég ritka az ilyen, mivel egy érett, komoly nő nem igazán foglalkozik ilyen kis fiatal fiúkkal. Esetleg 30 körüli férfival már nagyobb az esély, hogy le álljon egy 50-es nő. A Felolvasó című film is egy hasonlót dolgozott fel és az is meghökkentést váltott ki, pedig ott nem volt ilyen nagy korkülönbség a fiú és a nő közt.
2021. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy érted, hogy elfogadott-e. Szerintem a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy te, Gipsz Jakab, kikre hajtasz. Az más kérdés, hogy mennyire lennél sikeres, de az én szememben, ha x nő visszautasít, nem azt jelenti, hogy nem fogadják el, hogy neked a 40-50-es nők tetszenek, csak nekik meg épp nem a 19 éves.
2021. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!