Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonyos nők szerint mi a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők szerint mi a baj azzal, ha egy csinos nő az interneten rövid videókat csinál magáról?

Figyelt kérdés

Például itt vannak ezek a csajok:


[link]


Mi a baj velük?


2021. nov. 21. 23:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kritikát is szoktak itt kapni. Azért kérdezem.
2021. nov. 21. 23:26
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Nekem semmi, nem nézek TikTok-ot, számomra a nagy része igénytelen, érdektelen tartalmakkal van tele, mint amilyen például ez a videó is.


Viszont legalább ők egy jó számot választottak.

2021. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Miért lenne igénytelen?


Nem irigyeségből mondtok ilyeneket, mert az ilyen nők csinosak, népszerűek?

2021. nov. 21. 23:31
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Igazából semmi baj vele, csak nagyon cringe. Ez mondjuk csak idétlen, de vannak azok, amikor valaki nyilvánvalóan csak azért táncikál, hogy ugráljon a melle, és nézzék a faszikák.


Amivel szintén nem lenne semmi baj, ha konkrétan kiírná, hogy "nézzétek, hogy ugrál a cicim". A körítés a gáz.


Biztos veled is volt már ilyen akármelyik nemmel, akármilyen témában, hogy az illető nagyon dicsekedni akart valamivel, de nem akarta közvetlen kimondani, hanem iszonyú bénán utalgatott rá. Mondjuk kollégád odamegy hozzád kérdezni valami teljesen egyértelműt, csak hogy az arcodhoz közel megpörgethesse az új kocsija kulcsát.

2021. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#3

Biztos van ilyen, személy szerint én mondjuk nem tartozok ebbe a kategóriába. A külsőmet nem cserélném el az övékre, a "népszerűséget" pedig nem abban keresem, hogy pár másodpercig riszálom magamat. Azért aki ért a tánchoz, nem fogja ezekre a lányokra azt mondani, hogy a művészet nagy tehetségei. TikTokon ugyanilyen külsejű és stílusú lányokból több tízezer van, pár év múlva sehol se lesznek, amikor már nem tudnak újat mutatni az ezredik ilyen skittel. (Vannak nagyon érdekes és ranulságos videóesszék a témában.) Személy szerint annak a híve vagyok, hogy valami valóban értékeset és maradandót alkossak.

#2

2021. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Így már értem.
2021. nov. 21. 23:40
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

3 Csinosak, csinosak, meg több millió más nő is van legalább ilyen csinos.Szerintem ciki minden kritikát félresöpörni annyival, hogy a másik biztos csúnya és csak irigykedik.

Fentebbi válaszolókkal egyetértek.

2021. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Semmi gond ezzel. Attention whore-nak hivják őket. A titok egyébként egy csodálatos dolog megismerni a női természetet. Azóta csak mégjobban undorodom az összestől 😁
2021. nov. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted tiktokon minden nő fenn van?
2021. nov. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Semmi baj nincs ezzel. Az alatta csattogó szánalmas kanok teszik csak tönkre, ahogy minden dekoratív nő minden social media posztját, de attól még a lányok szórakozása szerintem teljesen rendben van.
2021. nov. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!