Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magát csinos orosz lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magát csinos orosz lánynak kiadó csaló hosszas ismerkedés után végül eljutott oda, hogy pénzt kér tőlem cserébe azért, hogy "meglátogathasson". Ti reagálnátok a levelére, vagy inkább nem is válaszolnátok vissza neki?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 15:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%

Én tuti reagálnék. Ilyenkor szeretem elpoénkodni a témát. :3

Hagy menjen vele az ideje. Írd meg neki, hogy egy kínai lány is érdeklődik irántad, viszont neki van pénze utazásra. Neked persze az orosz kell, csak hogy az pénzbe kerül. Találjatok ki valami közös megoldást. xD

2021. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Kinek adja ki magát? Csak mert pár éve engem is megpróbált palira venni egy orosz modell képeit felhasználó troll. :D
2021. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező! Nem te írtad ki nem olyan régen ezt a kérdést?

Ez annak az ügynek a folytatása?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Add be hogy milliomos vagy , nem szívesen utálsz , de szívesen meglàtogatod és elviszed valahovà, csak sajnos el kellett adnod a magàngèped, hogy ki tudd fizetni a milliàrdos nagymamád utàni hagyatèki eljàràst.


Kérd meg, hogyha egy pàr millió rubellel ki tud segíteni , akkor legközelebbi személyes talàlkozótokon, 2x annyit adsz vissza.

2021. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

De igen, én posztoltam az előző kérdést is. Hát... végül ez lett belőle. Naiv voltam. (vagy inkább hülye), de azért végig ott volt bennem a kétkedés is. Natalyának adta ki magát. Kértem tőle videochatet, de nem reagált rá. Helyett egy olyan levelet küldött, amelyben tájékoztatott arról, hogy jár utazási irodánál, megérdeklődte az ideutazás feltételeit, és költségeit, és tételesen leírta nekem, hozzátéve, hogy neki nincs pénze az útiköltségre (idézek a levélből):


5 évig érvényes nemzetközi útlevél - 10 000 rubel (kb. 116 euró)

2 90 napig érvényes vízum 5500 rubel (kb. 64 euró)

3 életbiztosítás a repülés és az Ön országában való tartózkodás ideje alatt 13 500 rubel (kb. 156 euró)

4 Dokumentumok fordítása és két vírusos teszt költsége - 10 200 rubel (kb. 118 euró)

5 A kétirányú repülőjegyek átlagos költsége 27 500 rubel(kb. 318 euró).

azaz 66700 rubel (kb. 772 euró), - a legvégén pedig hozzáteszi, hogy mivel az ő fizetése cak 25 ezer rubel, (amiből le kell vonni további 13 százalék személyi jövedelem adót) így kéri, hogy segítsek neki kiegészíteni az utazás költségét. A levél vége:


Nagyszerű lenne, ha tudna nekem segíteni ezzel a pénzzel? Végül is 772 euró sok pénz számomra.

Tudna segíteni az utazásban? Mit gondolsz? Remélem, hogy úr vagy, és nagyon szeretsz, és azt akarod, hogy együtt legyünk.

Írja meg a teljes nevét:

Lakcím:

Város:

Ha tudsz segíteni, holnap elmegyek egy utazási irodához, hogy megállapodást írjak alá az utam megszervezéséhez. Örülök a lelkemnek, hogy hamarosan egyesül a szívünk. Írj minél előbb. Szeretlek és várom a válaszod. A te Natalya.

2021. nov. 2. 16:24
 6/39 A kérdező kommentje:
Utólag felfedeztem pár helyesírási és nyelvtani hibát is a saját szövegemben... most már mindegy, utólag nem tudom korrigálni őket.
2021. nov. 2. 16:26
 7/39 anonim ***** válasza:
93%

Hűhah.

Ő életed párja? Te is szereted? :0

De cukiii.

Most válaszd ki milyen hosszú kapcsolatot szeretnél. xD

Az 5 éves megérős.

Még egy ár listát is küld dzsézösz.

2021. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%

....ès ezt van még aki beveszi, nem is egy ember ( sajnos , és tényleg nem vicces )

Én írtam is a másikba hogy SEMMILYEN ürügyre ne küldj neki pénzt.

2021. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem válaszolnék, de az ilyet egyenesen tiltanám is.
2021. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
57%
Ne panaszkodjatok! Az orosz nők legalább előre megmondják mennyibe fognak kerülni! Itthon (aranyásók) ezt csak utólag tudod meg! :D
2021. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!