Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy a belső "szépség" kifelé is megmutatkozik? Tehát, ha valaki komoly belső értékekkel, jó tulajdonságokkal rendelkezik, az valahogy megszépül, látszik az arcán is?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 08:57
1 2
 11/15 Dzsoki ***** válasza:
93%
Nem.Optika.Tehát,van egy nem szép nő.Elkezd beszélni és értelmeseket mond.Ugyanúgy,nem szép maradt,csak én szebbnek látom,mert nem 100 százalékban csak külsőt látok,hanem 50 százalékban testet,de már 50 százalékban,lelket is.Vélhetően,a nők is így vannak velünk.
2021. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Van ismerős, aki tök rendes mindenkivel, totál segítőkész, altruista, de a külsején semmi szépség nincs, és idővel sem alakult ki semmi szépség sem rajta. Ellenben a jóindulatát 1000-el kihasználják.
2021. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12, sosem értettem, hogy amikor pozitív jellemvonásokról van szó, miért mindig a jószívűség jön elő, mint egyetlen tulajdonság. Ez az egész jófiú-rosszfiú mantra is abból jön, hogy mindig az "önző, de vonzó" vs "nem vonzó, de odaadó" csomagokban gondolkodunk.


Szerintem ha már vonzerőt növelő tulajdonságokról beszélgetünk, az altruizmus nagyon nemes, de szexuálisan nem feltétlenül a legvonzóbb tulajdonság. Ugyanakkor van még pár, ami jobban az.

2021. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne, hanem tudom. Egyértelmű. Mindenkinek üvölt a személyisége a testén keresztül, még csukott szemmel is.
2021. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
53%
Hát például volt már, ha megismertem egy átlagos külsejű embert, de a személyiségét nagyon megkedveltem felerősödtek szememben az előnyei a külsőjén is a szememben. :)
2021. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!