Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kezdeményezésnek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kezdeményezésnek számít?

Figyelt kérdés

Ha egy számomra ismeretlen férfi odalép hozzám, hogy nagyon ismerős vagyok neki, megkérdezheti-e a nevem.

Egy nagyobb áruházban történt a dolog. Miközben nézelődtem, észrevettem, hogy ez a férfi óvatosan figyel.

Ti mit gondoltok? Férfiak, szoktatok ilyet kérdezni ismeretlen nőtől minden hátsó szándék nélkül?


2021. nov. 22. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Nem, csak szimpla kérdés volt.
Igen, kezdeményezni próbált.
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Hangsúlytó is függ, de 80% hogy akart valamit.
2021. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen ez az.
2021. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
hat ez nagyon creepy, remelem, nem mondtad meg neki a neved.
2021. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3: Nem mondtam meg, mert hirtelen én is megrémültem. Utána gondolkoztam el, hogy mi lehetett a szándéka, vajon tényleg összekevert egy ismerőssel? :D

Igazából lényegtelen, de tényleg érdekel, mit gondoltok.

2021. nov. 22. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1# Ezt miből számolta ki, matematikus ön kérem?


Amúgy :D ez szerintem átlátszó :D ha valaki ismerős, akkor asszociálok valakire és eleve úgy megyek oda hogy "szia Vivi" (mondjuk) nem úgy, hogy "megkérdezhetem a neved?"

szerintem ez inkább ismerkedő duma. Ha tényleg ismerős, akkor oké, de ha csak ismerkedés miatt lökte be azt a dumát, akkor hazugsággal kezdeni? háááááth....

2021. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!