Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg férfiak! Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg férfiak! Veletek volt olyan, hogy nagyon erős vonzalmat több nő felé is éreztetek?

Figyelt kérdés
Pl. nem csak szép, csinos a nő és elfantáziálgatsz róla és több ilyen is van a környezetedben, hanem intenzívebb és észveszejtő, ilyenből is lehet több?

2021. nov. 23. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
9. igényes pasi is kiéhezett lehet, csak jól rejti..
2021. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

Egy igényes pasinak biztos van tartós párkapcsolata, és nem kell csorgatnia a nyálát több nő után! Egy igényes pasi tudja, hogy ki az az egy nő aki megfelel neki minden szempontból, és nem úgy viselkedik mint egy pubertás kamasz akiben tombolnak a hormonok! Akiben ilyen észveszejtő energiák tombolnak több nő iránt, az nem tudja mit akar, vagy nem tudja tudatosan kezelni a hormonális túltengését!

Mielőtt lepontoznak, leírom, hogy felőlem mindenki kajtathat több nő után egyszerre! Váljék egészségetekre!

2021. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%
12. Mert aránylag jól kinéző fiatal férfi nem lehet bizalom hiányos ..
2021. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 A kérdező nem határozta meg az "igényes pasi" életkorát! Nyilván más egy 20 év körüli és más egy 40+-os! Kiben mikor éppen miért tombolnak a hormonok! Van akinél pl. a kapuzárási pánik miatt!
2021. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
14. Van akinek 12 éves korától 70 éves koráig tombol a teszto .. nem mindenki kis étvágyú ..
2021. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15 Tudom, ezért írtam, hogy felőlem nyugodtan leélheti bárki az életét állandó túlfűtött állapotban! :)

Csak számomra komolyabb gondolkodású egy olyan férfi aki az ilyen jellegű "észveszejtő és intenzív" vonzalmát tudja egészséges mértékben kontrollálni!

2021. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16 Pont így látom, ahogy te.

Kérdező, nem lehet hogy nem élted még ki magad?

2021. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kedves #17! Én vagyok a nő, persze így is lehet, hogy nem éltem ki magam, de nem erről van szó az esetemben.:D A férfi már nem 20 éves.
2021. nov. 23. 20:06
 19/21 anonim ***** válasza:
Idősebb ember is lehet marha kanos, mi ebben a fura? Nem kell, hogy ordítson róla, ezt az ember felnőtten már el tudja rejteni.
2021. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, volt.
2021. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!