Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már nagyon erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luxor kérdése:

Éreztetek már nagyon erős vonzalmat olyan férfi/nő iránt, aki nem kifejezetten az esetetek, sőt mások még csúnyának is mondják? (alacsony, erősen kopaszodik)

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen van egy férfi, akihez iszonyatosan vonzódok, nem ismerem nem is beszéltem sokat vele. Mégis úgy érzem megőrülök érte. Nem vagyok már tini és kapcsolatban élek, de ezt a férfit nem tudom ki verni a fejemből. Mindig a sportos, hosszú hajú férfiak tetszettek.


Tudom nem a külső számít és mindenkinek más a szép, de akkor sem tudom hová tenni ezt az érzést...


2013. szept. 8. 19:20
 1/6 Bino ***** válasza:
100%
Volt már velem ilyen, el fog múlni.
2013. szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
megesik, de nem sűrűn... az ilyen emberekben a kisugárzásuk fog meg igazán
2013. szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen valószínűleg a kisugárzás...


köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.

2013. szept. 8. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen és megőrülök érte!!! Amugy nalam az is benne van hpgy iszonyat jo az illata:)
2013. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:
Kémia, valamiért olyan génekkel rendelkezik ami kompatibilis a tiéddel, vonz az illata, anélkül, hogy tudnál róla.
2013. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ilyet még sohasem, éreztem, egyszerűen megbolonduok a közelében.

2013. szept. 8. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!