Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, akinél kb.10:1-h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akinél kb.10:1-hez az esély, hogy tetszem neki. Megcsókoljam? Fiúk, mit szólnátok ilyen helyzetben? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Fura kérdés, tudom. Ő sosem kezdeményezne, nem az a típus, de talán ha nagyon nyilvánvalóan adom a tudtára, hogy tetszik, akkor elgondolkodik legalább, hogy lehetne köztünk vmi. Tudnék olyan szituációt teremteni, ahol kettesben maradunk és akkor ha elég bátorságot gyűjtök, meg tudnám csókolni.

Egy év van köztünk az én javamra sajnos.:(

Vélemény? Egy lány megcsókol egy mit sem sejtő fiút. Fiúk ti mit szólnátok?


2010. szept. 5. 11:17
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Jah és állítólag elég jól csókolok.:D
2010. szept. 5. 11:20
 2/18 anonim ***** válasza:
Szóhoz sem jutnák,meglepődnék,mert az ilyen nem szokványos eset és egy nő részéről nem illendő! 34F
2010. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Csókoljál meg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

34F

2010. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Passz. Ha nem jössz be neki akkor nem fog visszacsókolni hanem azt mondja h bocsi de ez neki nem megy veled, ha pedig bejön neki akkor biztos visszacsókol ez a 2 lehetőség van.
2010. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
sztem hlyeség! ne tedd...
2010. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha visszahúzódó, de tetszel neki akkor biztos megfog lepődni de szerintem örülne neki.
2010. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kort és nemet is légyszi.:)
2010. szept. 5. 11:23
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát én biztos meglepődnék. Ha tetszik a csaj akkor persze örülnék is. De ha nem jössz be neki akkor van a gáz. Utána elég kellemetlen érzések gyötörnének. Csók helyett, inkább valami más félreérthetetlen jelet adj. pl. fogd meg a kezét, meg msn-re írj ki olyan idézeteket. Majd írj, hogy mi történt! :)


19/f

2010. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
am 1:10hez vagy 10:1hez a helyes?:S Arra gondolok hogy kb. 10% esélyem van h tetszem neki.:S
2010. szept. 5. 11:24
 10/18 A kérdező kommentje:
Na jó akkor adjatok ötleteket, hogy mi az ami kevésbé drasztikus de nem lehet félre érteni. Ha csak simán megmondom az nagyon snassz. :D
2010. szept. 5. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!