Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, akinél kb.10:1-h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akinél kb.10:1-hez az esély, hogy tetszem neki. Megcsókoljam? Fiúk, mit szólnátok ilyen helyzetben? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Fura kérdés, tudom. Ő sosem kezdeményezne, nem az a típus, de talán ha nagyon nyilvánvalóan adom a tudtára, hogy tetszik, akkor elgondolkodik legalább, hogy lehetne köztünk vmi. Tudnék olyan szituációt teremteni, ahol kettesben maradunk és akkor ha elég bátorságot gyűjtök, meg tudnám csókolni.

Egy év van köztünk az én javamra sajnos.:(

Vélemény? Egy lány megcsókol egy mit sem sejtő fiút. Fiúk ti mit szólnátok?


2010. szept. 5. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
1:10-hez, mert az 0,1 tehát 10%
2010. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki, akkor elfordítja a fejét, és az nagy égés. Szerintem kacsints rá, vagy simogasd meg az arcát, ez nem olyan beválalós, de bejön ;) 17/L
2010. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ha nem tetszel neki qrvának fog tartani, ha igen akkor lehet randira hív...
2010. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Bujj hozzá öleld át simogasd legyél macska. Sztem ez elég komoly jelzés de nem drasztikus.Ha így sem veszi a lapot vagy nem kellesz neki vagy hülye.
2010. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha tetszene a lány visszacsókolnék, de biztos nem rögtön, mert meglepődnék.

21F

2010. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. én meglepődnék de nagyon, ha csak úgy váratlanul lekapna egy lány. szerintem ennél lehetne jobb megoldás is. szerintem az is jó, ha kiszivárogtatod az információt, pl elmondod egy barátjának, hogy tetszik neked, ő úgyis továbbadja neki. akkor elgondolkozik és ha ügyesen bátorítod, akkor kezdeményezni fog. szó nélkül biztos ne csókold meg, én kellemetlenül érezném magam, az tuti.

24/F

2010. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbálj meg egy drasztikus megoldást, ha valóban félénk, nem hiszem hogy egy apró jel sokat változtatna a dolgokon. Az egyik előttem szóló, bújós alternatívája lehet az aranyközépút, a csók és az apró jel közt.
2010. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt még hozzá kell tennem, ha valóban annyira tetszik, hogy ennyire tudtára akarod adni, akkor mindenképpen tedd meg, csak egyszer élsz, kitudja lehet hogy ez a félénk fiú lesz életed párja.


20:30

2010. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!