Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tényleg bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tényleg bejönnek az alacsony lányok?

Figyelt kérdés

Én 160 cm vagyok, ami azért elég alacsony, a magassarkút viszont nem szoktam a hétköznapokon hordani, mert nem szeretem. Mindenki azt mondja, hogy még biztosan fogok nőni, de ennek elég kicsi a valószinüsége, mert az anyukámnál már most magasabb vagyok, és az apukám sem valami magas. Én úgy vettem észre, hogy a fiúknak inkább a magasabb, vékony lányok jönnek be, de ezen az oldalon rengetegen irták, hogy inkább az alacsonyak, mert ők formásabbak.

Tudom, hogy nem lehet általánositani, ezért csak arra vagyok kiváncsi, h Neked ez okoz-e valamiféle gondot.

16/l


2010. szept. 5. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az alacsonyabb csajok jobban bejönnek mint a magasak és az sem baj ha van egy pici fognivaló.

Ne aggódj, jó vagy így, majd jön az aki nem a papírforma szerinti csajokat keresi.


21/F

2010. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Anyum kb 158-160cm, apum kb 165, én meg 178 vagy már magasabb, :) szóval érdekesen hoztak össze, hogy mindenkinél magasabb vagyok, még tesóimnál is, pedig én vagoyk a legfiatalabb ^^


És nekem IGEN, az alacsonyabb lányok jönnek be, éppen 1-2hete nézegetek egy lányt, aki kb veled egy magas, és mindenem oda adnám érte, ha nem lenne foglalt :)


+1 az alacsony lányoknak ^^'


18/f

2010. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
:D aranyos én szeretem az alacsony lányokat
2010. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
185 cm vagyok, 90 kg, és bejönnek a 160 cm körüli lányok :)
2010. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én is 16 éves vagyok és lány.

én 163 cm vagyok de elég alacsonynak érzem magam :S

Most van egy srác akinek tetszem és ő kb 190 cm magas :D xD

ugyhogy lehetséges hogy a fiuknak jobban tetszenek az alacsony csajok :D

2010. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lennél elég alacsony, ha 150 valahány centis lennél, így átlag vagy.
2010. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen bejönnek nekik. Vesztemre 164/F

:-)))))

2010. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy részröl bejönnek a magas vékony lányok... csak a lényeg h kisebb legyen nálam.. bár 185 cm vagyok szoval kb mindenki az... de másrészről bejönnek az alacsonyabb kicsit ducibb lányok (Nem dagadt!!). 15/f
2010. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy máris ennyien válaszoltatok!

Ennek igazán örülök:)

2010. szept. 5. 12:06
 10/18 anonim ***** válasza:

úgy unom már ezeket a kérdéseket. rohadtul nem a magasság határozza meg, hogy valaki bejön-e egy fiúnak... ha szép vagy, vagy olyan a kisugárzásod, egyáltalán nem számít, hogy 160 magas vagy, vagy 177 mint pl én. Volt már alacsonyabb és magasabb barátom is, és általában azt veszem észre, hogy kisebb fiúk érdeklődését is ugyanúgy felkeltem, mint a nálam magasabbakét. Egyedüli hátránya a magasságomnak, hogy nem tudok magassarkút fölvenni. Ezt nagyon sajnálom.

21/L

2010. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!