Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szabad nőgyülölőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szabad nőgyülölőnek lenni ha a nők nem vesznek emberszámba?

Figyelt kérdés
Nem logikus?
2021. nov. 26. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 tgt ***** válasza:
91%
Azét nem vesznek a nők emberszámba, mert nőgyűlölő vagy. Nem logikus?
2021. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
4%

Nem kell őket gyűlölni, csak megfelelően kezelni!

A kutyádat sem kell agyonverni, vagy gyűlölni, ha a padlóra vizel, hanem kirakni az udvarra!

2021. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
99%
Tőlem lehetsz nőgyűlölő. Semmit nem fog megoldani, de lehetsz.
2021. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
94%

Emberszámba vesznek, legfeljebb nem férfiszámba, az azért óriási különbség.

Szerinted a nem szép nőkkel törődik bárki is ha nincs belőlük valakinek haszna? Hát nem.

2021. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
4%

A nok nem gyulolnek teged, csak nem vesznek emberszamba. Jarj el ugyanugy te is! Ignorald oket, nezd levegonek.



37F incel

2021. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
98%

Nem, mert férfiként én is megvetem az ilyen embereket. Sőt a társadalomba már annyira beleivódott az, hogy nőket nem bántunk, hogy még a börtönökben is kipécézik azokat, akik nő ellen elkövetett bűncselekmény miatt kerültek be.

Nem akarom leírni, de sajnos igaz, hogy eszerint még egy sima gyilkosnak/bérgyilkosnak is nagyobb erkölcsi értékrendje van, mint mondjuk egy erőszaktevőnek.

2021. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
93%

Mert azok a legszelidebb legártatlanabb nőre is kivetítik minden más nőkkel a bajukat.


En már beszéltem egy ilyennel es folyamatosan olyan lecseszéseket kaptam ami nem is az én hibám.


Vagy pl ha vki lehúzta, ezért a szerelmi kapcsolatában semmivel nem kedveskedik a párjának szeretetbol. Milyen már az hogy más nők miatt az aktuális aki ráadásul szereti őt, "bűnhödjön"?


A nőgyűlölőket ezért is kell magas ívben kerülni. Mert igazságtalanok.

2021. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
97%

2, szerintem egy felelős gazda nem kirakja, hanem megneveli, de kinek mi.

Kérdező, önmagad miatt. Mert a gyűlölködés, az állandó düh tönkre teszi az életed. A saját érdeked, hogy ne légy egy agresszív kismalac, mert egy ponton túl ki fog rekeszteni a társadalom. Az emberek nem szívesen beszélgetnek, vagy töltenek időt olyannal akiből árad a negativitás.

De ezen felül, tőlem azt teszel, amit szeretnél. Alapszabály, hogy mindenki ott bacca el a saját életét, ahol kedve tartja.

2021. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
7%
#7 Mert ti aztán nem azt csináljátok, hogy máson vezetitek le a feszkót folyamatosan :D
2021. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
98%

A kérdésre válaszolva, saját anyád is gyűlölöd?

Velem még egyébként sosem fordult elő hogy szó szerint SEMMILYEN (kövér, csúnya, öreg stb..) nő ne érdeklődött volna felőlem. Persze, ha neked ők nem számítanak nőnek akkor én kérek elnézést.

2021. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!