Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen elszúrt, félrecsú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen elszúrt, félrecsúszott ismerkedése van innen az oldalról?

Figyelt kérdés

Akár barátság, akár párkapcsolat, akár szexkapcsolat.

A sikeres ismerkedéses sztorizós kérdés adta az ihletet :)


2021. nov. 26. 20:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem innen az oldalról volt több barátnő, tartós levelező partner (évekig, de van akivel máshol beszélgettünk egy idő után), pár barátság (találkoztunk is)


mellette voltak a félresiklott ismerkedések, de ezek annyira nem is említendő dolgok szerintem

pl amikor valakinek párja volt, aztán rájött mégsem akarja megcsalni és ezt persze az utolsó levélben közölte, hogy ő van és ő nem barátságra gondolt, hanem többre velem

2021. nov. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyik ilyen kb. 20 percig nem válaszoltam egyszer valakinek és elkezdte emlegetni “az öregapám f@szát”. Mikor írtam neki, hogy nemrég halt meg, te gyökér, annyit írt vissza, hogy “akkor lefekszünk azért?”, meg hogy nem vagyok korrekt, hogy megvárattam. xD
2021. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
#12 Nekem 22 perc után is válaszolhatnál. Sőt lehet 24 percet is kibírnék izgatottan :)
2021. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
A gyakori hőse vagy, komolyan.😆
2021. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Gyakorin, de nem itt, hanem történelemmel kapcsolatos kérdést tettem fel (valami nem volt világos, logikailag nem állt össze, már utánanéztem több helyen, mondom, felteszem gyakorin). Töritanár srác válaszolt, udvariasan megköszöntem, hamar átmentünk privibe (én akkor félénk, komoly 18 éves lány voltam, felvételi előtt). Levelezés után telefonszám csere, aztán beszélgettünk telón, majd randira hívott. Bementünk városunk történelmi városrészébe, sétáltunk egy nagyot, beszélgettünk. A lényeg, hogy ahogy akkor kivettem, én nagyon is bejöttem neki, ő viszont nekem emberileg szimpatikus volt, de nem tudtam volna kapcsolatot elképzelni.

Még aznap este rám írt, és amikor udvariasan megírtam neki, hogy köszönöm a szép délutánt, de nem szeretnék folytatást, akkor elmondott mindenféle r...bancnak:((

(És mellesleg törit tanít ált. iskolás gyerekeknek, ennyi a tanult pasiról.)

De már a múlt szerencsére:)

2021. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%
#14 és erre kinevetsz. Ezért vár rád a hős annyit? :O
2021. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!