Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmetlenül küzdök a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmetlenül küzdök a férfi figyelméért?

Figyelt kérdés

2018 decemberében az egyik társkereső oldalon ismerkedni kezdtem egy nálam 22 évvel idősebb férfivel. Én akkor 29 éves voltam. Pár hónapig találkoztunk, ismerkedtünk, nagyon jól elvoltunk. Ő azonban úgy érezte, hogy "idős" hozzám, szerinte pár jó évünk lenne és utána a kapcsolat véget érne. Szomorúan, de elfogadtam.

A különválás után ismerkedtem, d valahogy nem sikerült a komoly kapcsolatot megtalálni. Az elmúlt időszakban kommunikálni kezdtünk, mesélt a műtétjéről,stb., én pedig az egyik üzenet alkalmával megírtam neki, hogy egyre többet gondolok megint rá, és találkozzunk.

Erre Ő azonnal válaszolt, hogy keresni fog.

Azóta én kétszer próbáltam alkalmat keresni a találkozóra, de azt érzem, hogy Ő pedig nem.

Ha írok azonnal válaszol, de ezen a szinten megrekedtünk....

Ennyi lett volna?


2021. nov. 27. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Talán igen. Szerintem ez Te is tudod, csak megerősítést kérsz ezen az oldalon. Íme: ha érdemben nem válaszol, ő nem kezdeményez, akkor neki most nincs módja párkapcsolatban lenni. Engedd el.
2021. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Az a helyzet, hogy a 22 év korkülönbség ugyanúgy fennáll most is.

Ilyen tekintetben semmi sem változott.


"Ő azonban úgy érezte, hogy "idős" hozzám"


Ha akkor úgy érezte, akkor lehet, hogy most is ez zavarja.

Ha válaszol neked, amikor írsz neki, akkor miért nem kérdezed meg tőle, hogy csak barátok vagytok-e vagy ő hogy gondolja?

Az is lehet, hogy rajtad kívül esetleg van más nő is az életében, aki hasonló korú mint ő.

Csak találgatni lehet, hogy mi az oka. Viszont az valahol érthető, hogy egy lánya korabeli nővel nem látja hosszútávon a közös jövőt.

2021. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres, nem érdekled. Az a férfi, akinek a figyelméért küzdeni kell, halott ügy. A saját példámon tanultam meg (én is egy pont 2018 decemberében megismert férfival)
2021. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy 50-es férfit többnyire az akció érdekel (nem a szexre gondolok). Van konkrétum vagy csak általában beszélgettek róla, hogy kéne találkozni?
2021. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es: Konkrétum nincs. Én írtam meg neki, hogy részemről szeretném, Ő válaszolt, hogy rendben, majd keressük egymást.

Azóta valahogy ez a keressük egymást nem halad előre....

Nekem kellene konkrét időpontot javasolni?

2021. nov. 27. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom... NEM ÉRDEKLED! Fogd már fel!
2021. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan. Mondd meg neki, hogy szerdán este 6kor nála vagy. Rúgd rá az ajtót! Azt érteni fogja:)
2021. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahol küzdeni kell, ott régen megette a fene az egészet.
2021. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!