Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtök minden nap vegetáriánus ételt készítene és azzal várna haza?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 14:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
Semmit, van penzem, tudok rendelni magamnak kajat :)) de cserebe en is mindig frissen sult husokkal varnam haza :)
2021. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Sütnék hozzá egy szelet húst.
2021. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez sok mindentől függ. Ő otthon vagy, vagy dolgozik mellette? Az ő feladata az étel biztosítása számodra is? Meg lett beszélve, hogy innentől csak vegetáriánus étel lesz?

Kompromisszumot nem lehet kötni? Mármint, hogy kisüt mellé neked valamilyen húst. Én így csinálom a páromnak, én nem eszek húst egy darabig ő se de aztán kérte hogy néhanapján neki készítsek.

2021. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Dzsoki ***** válasza:
13%
Nagy örömmel enném!Már,ha én is vegetáriánus lennék! Saját magamtól,elmesélném neki,hogy az ősember is ezt ette volna,ma nem lenne emberiség.Értelmezhetetlen a kérdés.Te is vegetáriánus vagy,esetleg normális,mindenevő?
2021. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezeknek az ételeknek az ízén és kinézetén sem lehet érezni hogy nincs benne hús. Így is rendelnél, vagy sütnél húst mellé?
2021. nov. 27. 14:47
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és mindenevő. Örülnék, hogy van köret, és sütnék ki magamnak mellé husit.
2021. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én rohadtul szeretem a zöldséges dolgokat, szóval kifejezetten örülnék!


Nem vagyok vegán, imádom a húst, de súly kontroll miatt sok zöldséget eszem, és én örülnék olyan nőnek, aki partner ebben!

2021. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Dzsoki ***** válasza:
0%
Tisztelt Képviselő Úr! most,nem az Országgyűlésben tetszik lenni!Nem ez volt a kérdés!!!Vegetáriánus vagy normális mindenevő vagy???Nincs harmadik lehetőség,hogy csak egy kicsit.
2021. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy én mit szólnék hozzá annak semmi jelentősége nincsen. Ez teljesen kontextus függő.


Ha a lány tudja,hogy a barátja szereti a vega kaját, akkor ez egy nagyon kedves gesztus. Ha viszont tudja,h utálja az ilyen ételeket, akkor szemétség azzal várni.


Amúgy húsevő vagyok,de vega kaját is megeszem, valszeg örülnék, h egyáltalán készül valamivel, mert az eddigi barátnőimnél nem voltam ehhez hozzászokva. Általában én főztem vagy rendeltünk.

2021. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem eszem húst úgy 16 éve. Nem szeretem és nem szerettem soha.

Szoktam úgy sütni, főzni hogy két félét készítek. Például rakottkrumplit 2 tepsivel csinálok. Az egyikbe teszek kolbászt, meg virslit, a másikba meg csak tofuvirslit.


Igazából azért tettem fel ezt a kérdést, mert kíváncsi voltam hogy mások hogy látják ezt. :)

2021. nov. 27. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!