Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy foglalt vagyok?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok és nem mondanám, hogy teljesen ideális a házasságom, de alapvetően jó és dolgozunk rajta, hogy még jobb legyen. A munkám során több céghez is kijárok és egy hónapja találkoztam egy nagyon vonzó férfivel, akivel forr köztünk a levegő. Sokat beszélgettünk és nagyon szimpatikus. Ennek ellenére nem szeretném megcsalni a férjem. A munkatársamat sem bátorítom, sőt igyekszem kerülni, még akkor is ha nehezemre esik. Nem vagyunk közvetlen munkatársak és nem is ismerek onnan mást, így nem tudja, hogy férjnél vagyok. Egyre kínosabbnak érzem, de nem tudom hogy hozzam szóba. Attól is félek, hogy megharagszik rám, amiért eddig nem mondtam. Róla biztosan tudom, hogy nem foglalt.

2021. nov. 27. 18:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Jó, de mi történt konkrétan? elhívott randira?
2021. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Siman csak meseld el meki h hetvegen a ferjemmel voltam itt ott. Milyen jol erezted magad es szivesen adsz kontaktot ha szeretne.


Ennyi

2021. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Többször is mondta, hogy beülhetnénk valahova meginni valamit/vacsorázni, de eddig mindig visszautasítottam, hogy sietnem kell. Soha nem említettem a házasságomat. Félek nagyon kínos lesz.
2021. nov. 27. 18:54
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Semddig nem taetana olyanokat benyogni h9gy megyek, jön értem a ferjem vagy vár a férjem, vagy majd megkerdezem a férjem, vagy ma sutni akarok mert a férjem ezt kerte, meg akármi
2021. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
*semeddig nem tartana
2021. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

3: Hát akkor ha szégyelled, hogy nem szóltál akkor, amikor hívott, akkor esetleg írásban mondd el neki, ne szemtől szembe.

Hogy füllentettél, mert nem azért utasítottad vissza, amit akkor mondtál, hanem azért mert bár nagyon vonzó ő neked, de van valaki más az életedben, aki fontosabb, és ezért nem fogsz vele randizni.

2021. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

De hát tudod hogy nem barátságból akar elhívni. Mondjuk ki: begerjed tőled. Te ezt nem akarod. Valószínű elhidegül tőled ha megtudja hogy foglalt vagy. De ez is a cél. Hogy a munkád során nem lesz olyan a légkör az meg egy masik dolog. Oda nem barátságból jársz hanem lóvét keresni. Egyszerűen közöld vele hogy férjnél vagy és nem akarod megcsalni. Légy gyors, egyenes, konkrét.

Engedd neki hogy találjon másik nőt aki szereti és akarja őt.

2021. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Én azt is megírnám, hogy azért nem mondtam el korábban, mert annyira vonzó, hogy gondolkodtam rajta, hogy mi tévő legyek. És hát így döntöttem, ne haragudjon, hogy nem szóltam előbb.
2021. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván legyezi az egódat azért nem szóltál neki. Ebből jól nem jössz ki.
2021. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem is értem. Elvileg semmi közötök egymáshoz, de te mégis rettegsz neki bevallani hogy férjed van?! Egy kvázi idegennek? Vagy belementél már nem kevés flörtbe, és emiatt van benned az érzés. Szerintem amúgy nemigen hatná meg a tény, hogy férjnél vagy, hisz írod neki van valakije. Inkább ezt az irányt kéne megragadni, hogy a párod mit szól hozzá? Akkor tuti békén hagy
2021. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!