Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy foglalt vagyok?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok és nem mondanám, hogy teljesen ideális a házasságom, de alapvetően jó és dolgozunk rajta, hogy még jobb legyen. A munkám során több céghez is kijárok és egy hónapja találkoztam egy nagyon vonzó férfivel, akivel forr köztünk a levegő. Sokat beszélgettünk és nagyon szimpatikus. Ennek ellenére nem szeretném megcsalni a férjem. A munkatársamat sem bátorítom, sőt igyekszem kerülni, még akkor is ha nehezemre esik. Nem vagyunk közvetlen munkatársak és nem is ismerek onnan mást, így nem tudja, hogy férjnél vagyok. Egyre kínosabbnak érzem, de nem tudom hogy hozzam szóba. Attól is félek, hogy megharagszik rám, amiért eddig nem mondtam. Róla biztosan tudom, hogy nem foglalt.

2021. nov. 27. 18:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

Ja bocsi. Félre olvastam

Nem foglalt 😅

Akkor viszont az egyenes út a legjobb. Megmondod neked fura ez, mert férjed van

2021. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
10: Azt írta, a férfinek nincs senkije.
2021. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

10-es, ő szingli. Igen, volt olyan, hogy flörtölni próbált velem. Úgy tettem, mint aki észre se veszi, pedig nagyon is jó érzés volt.

Kínosnak érzem a semmiből közölni, hogy férjnél vagyok. Ha pedig megmondom neki, hogy vonzódom hozzá és azért nem mondtam eddig, akkor vagy szexet akar majd tőlem vagy le fog nézni. Egyiket sem szeretném.

2021. nov. 27. 19:13
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Hm. Milyen rossz véleménnyel vagy róla!

Egy ilyen alávaló emberben mi vonz mégis?...

2021. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem fogod megmondani, mert legyezi az egódat, hogy valakit hülyíthetsz.

Gondolom megy a pillarebegtetés, végtagok mutogatása, itt meg játszod az ártatlan, erkölcsös szűzlányt.

Hányinger, komolyan.

2021. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem a semmiből kell közölni, hanem amikor megint elhív valahova, akkor megmondod, hogy "köszi, nagyon kedves vagy, de férjnél vagyok!" Ez ilyen pofon egyszerű. De meg se kell várni, hogy elhívjon, nyugodtan mondhatod akkor is, amikor egyszerűen flörtölni, közeledni próbál. Nem kell ezt túlmisztifikálni. De ezt szerintem te is tudod, ahogy írták is itt előttem, úgysem fogod megmondani neki, mert túl jó neked ez az egész így. Csak azt nem értem az ilyen kérdéseknek mi az értelme, kit akarsz hülyének nézni, kinek hazudsz? Nekünk vagy magadnak is? Nem kell, ez egy anonim oldal, teljesem felesleges itt magyarázkodni meg drámázni.
2021. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A fő címben van a válasz ,nem tudom mit kell business clasbe így ràpaeàzni ezen - ha tényleg nem akarsz semmit
2021. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet e,h felveszel egy tipikus egy nagy koves gyurut es egy masik simat melle. Abbol ertemi fog. Eddig mert nem vettel gyurut.
2021. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%

Azt írod hogy dolgoztok a hazassagotok javításán!

Te így dolgozol rajta?

Keresed az alkalmat hogy kettesben lehessenek, otthon meg adod a jó asszonyt. Hamarosan be adod a derekad, szerelmes leszel és elválsz.

2021. nov. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem menj el vele vacsorázni, kár kihagyni ha annyira vonzó.
2021. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!