Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenkinek az alacsony lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Olvasgatom ezt az oldalt és rengetegen azt írják, hogy inkább az alacsonyabb lányokat szeretik. Miért?

Nem értem, hogy ha pl. valaki 190 cm miért írja, hogy az ilyen 160 cm körüli lányok jönnek be neki.

És a 170 feletti lányok meg mit csinálnak?

Tudom, hogy ez általánosítás csak érdekel. Ennyi. Egy kis közvélemény-kutatás. :D

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2010. szept. 5. 13:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mert az alacsonyabb csajok cukibbak :D
2010. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
engem teljesen hidegen hagy hogy egy csaj magas vagy nem, jómagam magas vagyok, mindenféle csajmagasság jöhet.
2010. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam már.
2010. szept. 5. 13:54
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Én utálom, ha egy lány egy fejnél alacsonyabb nálam. Legyen kb. 175 körül, az még jó. Én 183 cm magas vagyok.
2010. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy bizonyos keretek között.

21F

2010. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez engem is nagyon zavar. Én alacsony fiú vagyok és sokkal kevesebb a választékom. E miatt is. Disznóság!
2010. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Én 191 cm magas vagyok. Az élettársam 168 centi magas, a barátnőm kb 165 cm. Nekem is az alacsonyabb lányok jönnek be, bár volt már majdnem velem egymagas (187cm) csajom is. Ha magassarkút vett fel magasabb volt, mint én.
2010. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát tök jó, hogy vannak akiknek nem olyan fontos a magasság. :D

Persze nem úgy értettem a kérdést, hogy a csaj magasabb a pasinál. Nehogy valaki félreértse.

13:59 hát biztos rossz lehet. Végül is én is így vagyok vele csak én lány vagyok és magas szóval az alacsonyabb fiúk kiestek.

A válaszokat köszi :D

2010. szept. 5. 14:04
 9/20 anonim ***** válasza:

Én (is) tettem fel erre vonatkozó kérdést - bár néhányan enyhén félreértették.

Én arra voltam kíváncsi, hogy mivel manapság a magas, modell alkatú lányokat preferálja a média, a ruházati üzletek ..stb., mennyire fontos a magasság és a nagyon vékony alkat; és ha mondjuk egy alacsony lány arca jóval nőiesebb, mint a magasé, akkor mennyit számít a magasság.


Persze gondolom, hogy ha egy széparcú magas nőt és egy átlagos arcú alacsonyt rakok egymás mellé, akkor az elsőt választják.


Szóval én ebből azt vettem le, hogy a magasság nem fontos annyira, ellenben a többi adottág igen.

Szóval szerintem nem az alacsonyakat preferálják ( és a középmagas, magas is nagyon bejön nekik, hanem az esztétikus arcot, egyéb adottságokat.


Amúgy én is azon az állásponton vagyok, mint az egyik válaszadó, hogy se hosszú , se rövid ne legyen egy láb.

De a lényeg, hogy kihez tartozik :))

2010. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De vigyázz az ilyen kérdésekkel, mert engem néhányan jól leparasztoztak, illetve feltételezték, hogy tuti egoista agy önbizalomhiányos vagyok. :)
2010. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!