Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek késztetést arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek késztetést arra, hogy én kelljek mindenkinek egy adott társaságban?

Figyelt kérdés

Van komolyabb párkapcsolatom (2 év). Nem épp a legjobb, de szeretjük egymást.


Még előtte is, de mostanában egyre jobban úgy érzem ha pl buliban vagyok barátaimmal, hogyha barátnőmhöz megy oda egy pasi, akkor miért hozzá megy és miért nem hozzám?


Féltékeny vagyok végig, de nem mert a pasi tetszene hanem maga a helyzet.

És ez csak rosszabb lesz ha iszom is. Egyfolytában sakkozok a figyelemért.


Elég gáznak érzem, és szeretném ha nem érezném ezt a késztetést minden egyes alkalommal.

Szerintetek mit tehetnék ellene?


L/21


2011. okt. 21. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert egy hiú ribanc vagy!
2011. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert a pasid nem elégít ki rendesen..Vagy mert ilyen erkölcstelen.... vagy.
2011. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Smartguy86 ***** válasza:
Elsőnél a pont. De most tényleg. Ez szerintem szánalmas.
2011. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezzel én is igy vagyok, de az én esetemben azzal van baj, hogy általában nem az jön oda hozzám, akit én akarok, hanem épp az akit nem...max. annyit tehetsz, hogy jobban kicsinosítod magad a megszokottnál, s valami szexis cuccot veszel föl

19L

2011. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves 19 éves lány!


Te is egy hiú ribanc vagy!

2011. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nos, kedves első, azt tudnod kell, hogy egész gyerekkoromban rondának tituláltak, és tinikorom végére szépültem meg.

Mindig csak azt kaptam, hogy nem vagyok elég jó, és úgy látszik most tört ki belőlem, hogy basszus mégis érek valamit, és vegyenek észre.

Csak nem tudom, hogy tehetnék ez ellen, mert elég idegesítő. Azért mégse mantrázhatom magamban végig, hogy "nem érdekel"

2011. okt. 21. 19:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányod van nőként, ezért keresed mindig mások (leginkább ugye ellenkező neműek) figyelmét, elismerését, mindig azt nézed hogy felelhetnél meg nekik, pedig olyan soha nem lesz hogy mindenkinek maradéktalanul meg tudnál felelni. Szélmalomharc ez az egész.

Meg van egy olyan gyanúm hogy féltékenykedni is szoktál a kapcsolatodban (pont amiatt hogy nem érzed magad elég jónak mint nő, nem érzed hogy képes lennél megtartani őt) amikor más nők nézik ki a te barátodat például (valószínűleg ezért írtad azt hogy nem a legjobb a kapcsolat).

Az pedig külön elgondolkodtató hogy vajon miért nem elég neked a barátod visszajelzése rólad mint nőről (talán igazából a te szemedben valamiért nem mérvadó amit ő mond? vajon miért? Talán azért mert ugyanúgy ahogy magadra se tudsz felnézni mint nőre, úgy rá se tudsz felnézni mint férfira, ki tudja...).

2011. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:
19:54 - 19 éves létedre nem sok agy szorult abba a pici fejedbe. Sajnállak. Mert úgy fogsz leélni egy életet, hogy azt hiszed, egy szexis cuccon múlik a boldogságod. Tényleg sajnállak. :(
2011. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

20:01-es köszönöm, végre egy értelmes válasz :)

Nagyon sokat küzdöttem az önbizalomhiánnyal. Igazából barátom is dícsér, de valamiért már csak legyintek rá, hogy, persze, nem is.

Bár mostanában egy picit javult az önbizalmam, gondolom pontosan ezek miatt..

Igazából ezekkel a pasikkal nem akarok semmit, csak az érzet kell, hogy amúgy kellhetnék nekik.

2011. okt. 21. 20:06
 10/14 A kérdező kommentje:

tehát nem csalom meg a barátomat.

Ha úgy nézzük csak flörtölgetek.

De ne aggódjatok, engem is k*rvára idegesít, és pont, hogy meg akarok válni ettől a hülye szokástól, csak nem tudom hogy.

2011. okt. 21. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!