Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen esetben nem mondjátok el egy férfi barátnak, ha tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés
Gondolom a férfiak is megbeszélik egymás között, ha tetszik nekik egy nő. Nyilván nem arra gondolok, hogy egyszer látnak valakit az utcán, hanem arra, ha rendszeresen összefutnak az adott nővel.
2021. nov. 28. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én szoktam elmondani.

Nehogy elvegye tőlem

2021. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem szoktam elmondani*

Elírtam

2021. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
leginkább akkor, ha valamiért tanácstalanság vagy probléma van. egyébként önmagában nálunk nem igazán kerül szóba, hogy "képzeld, tökre bejön xy, remélem, lesz vele valami" vagy hasonló
2021. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert felnőtt ember vagyok, magánügy.
2021. nov. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha a csaj, aki tetszik a haverom felesege. 😃
2021. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!