Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, mi az a dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, mi az a dolog, amit szívesen kimondanátok a pasinak/férfinak szemtől szembe, de nem mondjátok, mert akkor könnyűvérűnek tartana titeket?

Figyelt kérdés

Tehát lényegében olyan dolgokra kell itt gondolni, hogy egy munkahelyen, baráti körben, házibuliban, könyvtárban, étteremben stb. stb. stb. tökmindegy hogy hol, van egy pasi aki tetszik nektek és nyíltan a szemébe mondanátok olyan dolgokat, hogy "nagyon megkívántalak hirtelen" vagy "dugj meg" vagy "a számat nem csak beszélgetésre meg evésre használom" vagy "feljöhetnél este hozzám" vagy "ha engedném popsiba komolyan vennél?", ezek csak példák nem ezekre kell konkrétan gondolni, de a lényeg tényleg az, hogy gondoltatok-e már hasonlókra vagy gondolni szoktatok-e hasonlóra amikor egy nektek tetsző pasit megláttok és nyilván nem mondjátok ki mert akkor könnyűvérűnek, cafkának, lotyónak nézne egyértelműen, de nagyon kikívánkozna belőletek?

Van/volt már ilyen? Hogy szívesen telibe megmondanátok neki ezeket a dolgokat amiket írtam, vagy hasonlókat, tehát szexuális célzatú dolgokat és hogy ez csak neki szólna, viszont nem mondanátok ki neki nyíltan.



#férfi, pasi, fiú, tetszik, étterem, kávézó, házibuli, munkahely, beszélgetés, kíváncsiság, vonzalom
2020. máj. 31. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Nincs ilyen. Aki annak néz egy gondolatom miatt, az ott rohadjon meg, ahol van :D


Szerintem teljesen fölösleges a szemérmes, konzervatív lánykát játszani, nem ezen múlik. Van tapasztalatom azzal, mikor hónapokig kulturáltan randiztok, beszélgettek folyamatosan, néha flörtöltök, de nem lépi át senki azt a bizonyos határt, majd az első szex után felszívódik a másik ugyanúgy. A mostani párommal és az exemmel meg az egész fordítva sült el: meg sem próbáltam bizonygatni, hogy nem vagyok könnyűvérű, nem játszmáztam, nem vártam stratégikusan, mégis mindkettő többéves kapcsolat lett. A jelenlegiben már eljegyzés is volt.


Ez van.

2020. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Altalaban nyiltan kezelem az ilyesmit es nem jatszom a szuzlanyt. Sok randim volt, ami elso vagy masodik alkalommal egy olyan beszelgetessel vegzodott, amiket te is irsz. En is ugy alltam hozza, hogy a szex utan ennyi volt ugyis, hiszen a viselkedesemmel azt sugalltam meg tul konnyu eset voltam stb... Meglepodnel, hanyan kerestek szex utan es hanyan hivtak el komolyabb randira utana, hogy folytassuk az ismerkedest, mert ok (ahogy mondtak is) nyitottak a kapcsolatra es akar mukodhet is egyutt, hiszen jo velem a tarsalgas meg a szex is. Legalabb az esetek feleben igy tortent. En oszinten nem akartam elhinni, hogy ez lesz a reakcio, ugyanakkor megnyugtatott, hogy teljesen folosleges lett volna strategikusan eloadni az urinot.
2020. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én amúgy a pasi vagyok, és azért kérdezem mert van egy nagyon csinos lány és állandóan bámul ha ránézek elmosolyodik és elfordul majd ezt eljátssza 100-szor és mikor megszólítom mindig valami f*szságot csinál pl.: megbotlik a saját lábában, leönti magát, félrenyel stb. És kíváncsi vagyok hogy amikor bámul vajon gondol e hasonlóra.
2020. máj. 31. 15:07
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ilyen. Ha amiatt könnyűvérűnek tart, mert vonzódom hozzá és megkívántam, akkor annyit is ér. Soha nem lennék olyan férfival, aki szerint igaz az, hogy a nőknek "tabu" szeretni a szexet, és kívánni a másikat. Teljesen múltszázadi felfogás.


A párom 3 éve így szeret, teljesen jól megvagyunk.

2020. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Félreértettétek akkor a kérdést. Itt nem a párotokról van szó, meg nem arról akivel épp ismerkedtek hanem egy vadidegen csávóról, aki nagyon jól néz ki és mondjuk egy helyen dolgoztok vele, de még egy szót sem beszéltetek vele viszont nagyon vonzó a számotokra.
2020. máj. 31. 15:10
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Volt már, hogy durván beindultam egy pasi láttán, és szerettem volna az ágyamban tudni. De nem megyek oda vadidiegenekhez ezzel. Nagyon gáz viselkedés lenne.

Persze egy közeli haver vagy randipartner más tészta.

2020. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ilyen, idegennek nem mondanék ilyet, ha gondolnék is rá. De még nem gondoltam ilyenre.


Tudom, és írtad is, hogy példa, de valahonnan eszedbe jutott ez, tehát tényleg komolyan vennél valakit, ha a fenekébe dughatod a farkad?

2020. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Most nem a "popsi" témát kellene kiemelni ez tényleg csak egy példa, ez az én fantáziám, engedd el. A többit lehet konkrétan érteni.


Egyébként igen, egy csinos nőt aki nagyon megfog, azt komolyan venném. Mondjuk anélkül is.

2020. máj. 31. 15:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül is. Nem az volt a kérdésem, hogy egy nőt komolyan tudsz-e venni, gondoltam, ez adott, hanem hogy a fartúrás nálad komolyítja-e a nőt.


Na, én pl. ilyeneket kérdeznék idegen pasiktól. Nekem nincsenek vágyaim, csak érdekel, mennyire betegek.

2020. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Olyan nincs hogy nincsenek vágyaid. Nyilván nem hagyod hogy seggbe b*sszanak de mást biztos.
2020. máj. 31. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!