Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha magassark...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha magassarkút veszek fel, r*bancnak néznek?

Figyelt kérdés
Évnyitóra felvettem egy 10 centis magassarkút, alapból 167 centi vagyok, így kicsit frusztrált, hogy ennyire magas lettem hirtelen, de felvettem. Nem vagyok egy túl vékony lány, erősen nőies az alakom, széles csípő, vékonyabb derék, közepes mell. Hajam hosszú, barna, sok és hullámos. Na szóval, felvettem ezt, meg egy szoknyát (nem minit) és pasik füttyögtek utánam, meg beszólogattak. 16 éves vagyok és ilyen 30-as pasasok dudáltak a kocsiból, így mentem végig a körúton. Annyira megalázónak éreztem, legszívesebben levettem volna azt a szart és mentem volna cipő nélkül, de akkor meg azt hiszik, cigány vagyok. Mégis mit hittek, mi vagyok én? Megalázva éreztem magam, mert eleve hogy jönnek ők ehhez? A pasiknak nincs önkontrolljuk, hogy nem illik egy lánynak beszólogatni nyílt utcán? Azóta nem vettem fel magassarkút, mert én nem leszek céda. Mire hazaértem, majd felrobbantam az idegtől, undorító volt az egész, tényleg ennyire primitívek a mai pasik? Főleg egy fiatal lánnyal nem kéne ezt
2010. szept. 5. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát látod..ilyenek vagyunk mi pasik..mármint ők..Én nem,meg még rajtam kívül egy páran:)
2010. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye.
2010. szept. 5. 16:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt akár én is írhattam volna, az eltérés csak annyi, hogy nekem nincs széles csípő és nem háborodok fel ilyeneken. :D Azért füttyögnek, mert jól nézel ki, tetszel nekik és másképp nem tudják felhívni magukra a figyelmedet... Ettől még nem néznek ribancnak. Ne törődj velük, amíg 'csak' beszólogatnak semmi gond nincsen. Örülj neki, hogy jól nézel ki és csak miattuk nem kell mellőznöd a magassarkúkat. Ha nem tudod megszokni az állandó beszólogatásokat, akkor vigyél magaddal váltócipőt, váltóruhát, az a legegyszerűbb. :)

Minden jót!

16/L

2010. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így nem a figyelmemet hívták fel, hanem az undoromat hívták elő.
2010. szept. 5. 16:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg nem az, csak rohadtul elegem van már ezekből az általánosításokból. 16 éves vagy, hülye vagy, felveszel egyszer egy magassarkút, biztos lotyó is vagy, bemész anyáddal venni egy felsőt egy üzletbe, plázap.icsa is vagy. Elegem van
2010. szept. 5. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük. Általában az emberek buták, irigyek és rosszindulatúak Magyarországon. Mindig nézd meg, hogy ki mond rólad rosszat/jót. Ha tényleg értelmes ember és ismer is, elég akkor elgondolkoznod, hogy igaza lehet, de még akkor sem 100%, hogy lehet neki hinni... Tudom, nehéz elviselni ezt a sok majmot, de idővel mindenki rájön, hogy milyen vagy. :)
2010. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16:31-as voltam, ezt kifelejtettem, bocsi :D
2010. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16:31-es* :D
2010. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 5. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

10 cm-es?!:O.....Nem fájt benne a lábad?!

Így olvasva amit leírtál magadról elég jól nézhettél ki, és gondolom "piszkáltad" a fantáziájukat a járókelőknek!!XDDe nézd a jó oldalát: Még mindíg jobb, mintha "fúúj"-ognának.

2010. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!