Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Tökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Tökre zavar, hogy a teste miatt mindenki a csajomat nézi az utcán- ráadásul ezt élvezi is, és ezért csupa kihívó cuccokat-mini, meg kivágott cuccokat, magassarkút hord. Mit csináljak, hogy ne bámulja mindenki az utcán?

Figyelt kérdés
a csajom, versenyszerűen sportol, atletizál, emellett rájött, hogy testépítenie is kell, külön bodyzik is két éve. Amúgysem kis méret, mert 188cm, nagyon izmos. Nekem mondjuk így kigyúrtan is tetszik,nem az zavar,hogy nálam izmosabb.
2009. márc. 28. 04:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Az ellen, hogy mások bámulják, nehéz lenne bármit is tenni, ha pedig élvezi is, akkor gondolom, neki meg hiába mondanád. Én a helyedben inkább vigyáznék vele, mert ha ilyen jól néz ki, biztosan kap ajánlatokat, és ha direkt kihívóan öltözik veled nem törődve, akkor sosem tudhatod, mikor használ ki egy adódó lehetőséget.
2009. márc. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azt nem irtad,hogy hány éves,én 27 évesen már eljutottam oda,hogy ez inkabb rossz hogy megneznek az utcán,A pontbol amig eljutottam B be,15 ember szólitott le.Ebbe is bele lehet unni,ő is rá fog unni a kihivó ruhákra is,mint más.
2009. márc. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
a másik meg az fontos hogy ismerkedne e utcán?mert felölem Brad Pitt is jöhetne,automatikusan mondom hogy nem.
2009. márc. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Bár nem írtad, hogy hány éves a barátnőd és hány éves vagy te, de ha 188cm, akkor nem lehet olyan kicsi :) Én "csak" 20 éves vagyok, és már most idegesít, hogy megnéznek az utcán, pedig nincs is olyan jó alakom, kicsit husi vagyok. Egy db kihívó ruhám sincs, nem az én stílusom a ribi-style. Régen, mikor alacsonyabb és még ducibb voltam, akkor is megnéztek, kb 15 évesen... Szerintem ezeknek a kiéhezett pasiknak, akik mindenkit megbámulnak, mindegy, hogy ki az, csak lehessen rajta látni, hogy nő. Legyen az szolid vagy ribis. De ha téged zavar, hogy a barátnőd még rá is tesz egy lapáttal, akkor beszéld meg vele, hogy hordjon szolidabb ruhákat. Amúgy nem lehet, hogy feltűnési viszketegségben szenved? :DDD Ha 188cm a csaj, és mellé még magassarkút is vesz fel... Hát nem tudom, ha én ilyen magas lennék, inkább tök lapos talpú cipőkkel szimpatizálnék. Lehet épp azért nézik meg, mert óriásnak nézik, főleg ha még kigyúrt is (ami szerintem kicsit se nőies).
2009. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld finoman elmondani neki, hogy a minicuccok meg a nagyon kivágott felsők egy határ után már prostis stílusúak, mondd meg, hogy ő diszkrétebb ruhában is vonzó és vadító, nem kell még rá is tennie egy lapáttal.
2009. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha sokat basztatod ezzel a gyerekes féltékenységi dologgal, akkor majd buznyáknak tűnsz mellette, azt szépen leküld a faszba. Viselkedj férfi módra.
2009. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem annak ellenére, hogy ilyen csinos, plusz visszajelzésekre van szüksége, azért tesz mindent közszemlére. azaz abszurd módon enyhe önértékelési zavari vannak. alapvetően én is egy átlagnál magasabb, vékony csinos nő vagyok, de eszembe se jutna ezt plusz kihívó ruhadarabokkal hangsúlyozni, mert nem látom értelmét.
2009. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Húzz rá egy zsákot, és zárd be a lakásba. Akkor biztos senki nem fogja megbámulni. Egyébként gyerekes a féltékenységed, többet árthatsz vele mint használna...
2009. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Van egy bombanőd, örülj neki és szárj le másokat...
2009. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Géppuska a kézbe azt lődd le aki nézi
2009. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!