Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény erről a nehézkes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény erről a nehézkes ügyről?

Figyelt kérdés

1hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Volt nekem előtte 4éves kapcsolatom neki pedig egy 2hetes.

Talált a fényképezőgépembe a volt páromról képeket.

Nem töröltem ki.De nem azért mert szeretem.Ő ezeket meglátta és mondta hogy rosszul esett neki.Minek van benne töröljem kifele.

Na mit ad isten, mondta még aznap hogy vannak új zenék a gépjén gondoltam király teszek a telómra.

Nézegetem a mappa neve a barátom neve volt, mert több tesójával közös a gép.

Belépek látom hogy ott van az a csaj, akivel volt 2 hetet.

Elvileg nem is szerette stb.Nagyon rosszul esett nekem.De előtte már találtam egy csajról képet a szobájában az is volt barátnője 1 hónapos volt az a kapcsolat is.

Vélemény.

Összevesztünk egyébként, mert hogy én minek tartom benne, de nem értem hogy akkor ő minek, nekem sokkal több közös élményem volt a párommal mint neki azokkal a csajokkal.


2010. szept. 5. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
1 - 1 az állás, most nem tudom mit izélsz...
2010. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha szereted és szeretnél vele lenni továbbra is akor probálj meg vele beszélgettni erröl, hogy akkor most neki fontos vagy e ? vagy a volt barátnői? és mond el te is és ö is neked hogy mi a baj a másikkal beszéljétek meg ugy talán könnyebb lesz sok sikert
2010. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban a mappában voltak a zenék, ahol találtad a csajról a képeket?
2010. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az volt hogy "xy cuccai" ott voltak a képek és azonbelül volt egy mappa ahol a zenék. szóval még a vak is meglátja
2010. szept. 5. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy visszavágni akart, és direkt csinálta, vagy pedig az amire gondoltatok...nem tudok biztosat:S beszéld meg vele:)
2010. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!