Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell aggódnom? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell aggódnom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sosem turkálok a párom telefonjában, megbízom benne. Ha bármi van sosem morgunk ha egymás telefonját használjuk, mert éppen a sajátunk nincs kéznél. Az imént a kezembe vettem a telefonját mert meg akartam nézni a holnapi menetrendet és jött facebookról egy értesítés hogy valami lánnyal egyeztek a társkeresőben. Rámentem, de ott igazából semmi extrát nem találtam csak pár lányt akivel nyáron illetve akikkel akkor "egyezett", mikor már együtt voltunk. Ez jelenthet bármit, nézegethet más lányokat, vagy az is lehet hogy még nyáron használta amikor még nem voltunk együtt és most "egyeztek", vagy most is használhatja? Ti mit tennétek? Rákérdeznétek? Nem akarok turkálni a telefonjában és nyomozgatni, de ez most kissé felidegesített. Nem tudom, hogy van-e okom az aggodalomra, de bízom benne hogy már nem használja és csak véletlen az egész.
2021. dec. 2. 23:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Szivem, szexben ugyanugy kurja a no is a pali, gondolkozz.

De persze ettol fuggetlenul nyilvan vannak bajok a ribi palidnal

2021. dec. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Elvileg az előző csajszit akivel volt nem csalta meg. Meg akart változni és többé nem olyan lenni hogy csak magával foglalkozik, nem csalna már meg senkit. Azt mondta senkit nem szeretett úgy mint engem és hogy sosem bántana. Nagyon kevés időt vagyunk külön, megcsalni biztos nem csal meg, azt érezném. De félek, hogy sunyiban nézeget másokat, esetleg ismerkedik, és abból jön általában a megcsalás... Ezt szeretnem megtudni hogy tényleg használja-e a társkeresőt. Adok kis időt, megfigyelem a dolgokat, ha továbbra is látom hogy egyezik másokkal akkor rákérdezek.
2021. dec. 3. 02:47
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdezel->Hazudik és te megnyugszol->Folytatja, csak okosabban
2021. dec. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%
Annyira tipikus amúgy. Adja a szépet hogy így meg úgy szeret sose bántana meg stb stb stb te meg szépen beveszel mindent mert ezt akarod hallani és ő ezt tudja. Megnyugszol aztán nyugodtan folytatja amit elkezdett csak majd óvatosabb lesz. Éreznéd ha megcsal? Ne nevettes. Mit gondolsz hány nő van a földön aki azt hitte minden rendben a kapcsolatában minden király volt aztán csak hirtelen kiderül hogy megcsalták akár több éves viszony. Az élet nem hamupipőke. Majd rájössz erre. Amúgy meg 3 hónapos kapcsolat nem csodálkozom hogy a rózsaszín felhőtől nem látsz semmit.
2021. dec. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

De hogy csalna meg ha szinte mindig velem van? Ezt nem értem. Észrevenném, hidd el. Egy nő szerintem érzi ezt, ha a párjával valami nem stimmel. De lehet vannak jó színészek és remek hazugok és megoldják ha akarják. De itt nem igazán érzem ezt.

Szimplán csak azt hogy más nőket nézeget. Azt néztem a zöme nem is lakik közel akikkel "egyezett". Szóval sok értelmét nem látom ennek, nem is tudna találkozni velük olyan könnyen. Bár nem értem mi értelme más nőket nézegetnie meg tetszikelgetnie azon a sz*ron.

2021. dec. 3. 05:53
 16/24 A kérdező kommentje:

Egyébként meg ha meg is csal ahogy állítjátok és hazudik róla hogy nem, azt miért teszi? Miért van velem akkor, ha másra vágyik? Csak ezt nem értem hogy mire jó ez? Jó, hogy van egy biztos pont az életében és ezért?

Azt gondoltam, ha már szeret, mert elvileg ezért van velem, akkor tudja nagyon jól, hogy mekkora fájdalmat okozna ezzel, és nem tenne ilyet, mert van lelkiismerete, meg ha szeret, akkor minek kéne más...

2021. dec. 3. 05:59
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves vagy? NAGYON naívan gondolkozol.

Miért csal meg? Mert te bbiztos pnci vagy, és melletted belekóstolhat másikakba is. Kényelmes veped, mint egy régi ruhadarabban. Tudod? A bulira felhúzod a magassarkút,mert klasszul érzed benne magad, de azért otthon a bolyhos papucsodat veszed fel, mert az a kényelmes.

Másrészt nem bírom felfogni hogy ennyire nem ismered az emberek természetét. Szerinted csakmert ez fáj neked, nem teszi meg, mert tudja, hogy mennyire megsérülhetsz? Segíted, az önző és kegyetlen embernek ez mindegy.

2021. dec. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szerinted mindenki önző és kegyetlen? Én nem hiszem.
2021. dec. 3. 06:57
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem azért...de én ha kapcsolatba kerülnék, letörölném magam minden ilyenről ha előtte használtam.


Én szingli vagyok és fenn vagyok tinderen (csak ott), de inkább csak "szórakozásból", nem várok tőle semmi komolyat, csak ilyen meglátom mi alakul módon.

És van több olyan ismerősöm is, akit feldob, holott tudom hogy kapcsolata van.


Van egy srác, akiről látásból tudom hogy ki, mert az egyik még általános iskolai évfolyamtársnőm barátja. Illetve már vőlegénye. Szóval tudom a csajról hogy el lett jegyezve, és a facebookot teleszórják romantikus képekkel, csöpögős kommentekkel, így szeretlek úgy szeretlek.

Aztán felmegyek tinderre és ez a srác, az iskolatársnőm vőlegénye, csomószor megjelenik.


Na most, én nem tudom mi van az ő kapcsolatukban, a csajról is csak a fb-ról tudok valamit, sose voltunk barátok meg semmi, csak ismerem. De kívülről ezt baromi gáznak tartom hogy megy a neten a nyáladzás meg eljegyzés, közben a pasas társkeresőzik.

Nyilván nem tudhatom mi okból, mi megy a háttérben stb de HA adott esetben a lány nem tud arról hogy a vőlegénye ezt csinálja, (mert mondjuk nem hármast akarnak v valami) akkor nagyon gáz.


És nem egy ilyet láttam már..


Szóval (szerintem) logikusan belegondolva, ha az embernek kapcsolata lesz, letörli ezekről magát. Szerintem nagyon rosszul veszi ki magát a nem...

2021. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%

#19 vagyok.


Hidd el, ilyet még a rendes srácok is csinálnak olykor.


Egyik legjobb barátnőm exe. Kb 2-2.5 évet voltak együtt. Okos, intelligens srác, mi a barátok is jól ismertük, viszonylag gyakran jártunk össze úgy hogy ő is jött, mentünk együtt nyaralni velük, így a baráti társaság, szóval az akkori barátjával is baráti volt a kapcsolat.


Aztán egyszercsak szintén tinderen, feldobta nekem a barátját. Kiírta hogy nemrég aktív, a képeket ismertem mert máshova is töltötte őket, a leírás is olyan volt amiről tudtam hogy illik a barátjára.


Lescreeneltem, elmondtam a legszűkebb barátoknak (3 fő) ), hogy ez szerintük is az-e ami. Majd egyszer, amikor 4en voltunk nyugiba akkor elmondtuk és megmutattuk a barátnőnknek.


Akkor a csávó mondott egy-két kifogást, de nem sokkal később szakítottak is, igaz csak részben emiatt. Elmondásuk szerint már nem volt akkor se olyan jó a kapcsolat, szóval lehet hogy az ex már kereste a "pótlékot".


Pedig ez a srác tényleg rendes volt, inteligens, komolyan tervezett a barátnőmmel, sokszor el is mondta.

Majd ez lett.


Szóval még a rendesebbik fajtával is előfordulhat. Aki meg eleve nem rendes, ott meg talán nem is meglepő..

2021. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!