Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell aggódnom? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell aggódnom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sosem turkálok a párom telefonjában, megbízom benne. Ha bármi van sosem morgunk ha egymás telefonját használjuk, mert éppen a sajátunk nincs kéznél. Az imént a kezembe vettem a telefonját mert meg akartam nézni a holnapi menetrendet és jött facebookról egy értesítés hogy valami lánnyal egyeztek a társkeresőben. Rámentem, de ott igazából semmi extrát nem találtam csak pár lányt akivel nyáron illetve akikkel akkor "egyezett", mikor már együtt voltunk. Ez jelenthet bármit, nézegethet más lányokat, vagy az is lehet hogy még nyáron használta amikor még nem voltunk együtt és most "egyeztek", vagy most is használhatja? Ti mit tennétek? Rákérdeznétek? Nem akarok turkálni a telefonjában és nyomozgatni, de ez most kissé felidegesített. Nem tudom, hogy van-e okom az aggodalomra, de bízom benne hogy már nem használja és csak véletlen az egész.
2021. dec. 2. 23:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Kamu
2021. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mi kamu?
2021. dec. 2. 23:49
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Jelentheti azt is hogy használja meg azt is hogy nem. Lehet az is hogy még akkor húzta jobbra a csajt és az meg csak most húzta vissza de az is lehet hogy mostanában csinálta ezt a pasid. Ezt csak ő tudja kérdezd meg tőle. Vagy igazat mond vagy nem.
2021. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Igen, bár ahogy néztem több csaj is volt a hónapokban akivel "egyezett", nem hinném hogy mindet még nyáron nézte volna... Alapból ha nem lenne kíváncsi rájuk már törölte volna.

Fogalmam sincs mit tegyek, félek, hogy ha már most, 3 hónap után ezt látom, mi lenne később. Tudom, hogy az előző barátnőit csalta.

2021. dec. 3. 00:39
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Akikkel egyezik,levelez is? Ha ezt kideríted, megvan a válasz.
2021. dec. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azt nem láttam hogy levelezik is, de simán lehet törölni az üzeneteket. Minek nézegeti őket és egyezik velük? Ha nem is beszélget velük... Nem értem, alapból gáz ha másokat nézeget.
2021. dec. 3. 02:11
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezt igazából buktad. Ismerkedik. Ha meg az előző barátnőit is csalta esélyes hogy téged is fog.
2021. dec. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Nem biztos még semmi.
2021. dec. 3. 02:24
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Egyik megcsalasra sincs mentseg, de ez a pali meg csak nemis a pillanat heveben kuratta meg magat egy masik novel, mikozben baratnoje volt, hanem rendszeresen csalta mar meg tobb baratnojet is..

Ember, ennek a csavonak nincs lelkiismerete.

Ha lesz masik no, te se leszel kivetel, teged is nyugodt szivvel meg fog csalni..

2021. dec. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Megkuratta magát másik nővel? 😀 Akkor tényleg nagy bajok lennének nála.
2021. dec. 3. 02:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!