Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja többször magáról, hogy csúnya, az milyen benyomást kelt egy férfiban?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

SOK fiatal, hamvas, kis finomság csúnyának látja magát. Mert sokan kiközösítik, a fiúkat a tanárnő, vagy a vihogó ribi érdekli, az anyja sem engedi nőnek lenni, tiltja a sminket, minit, és ettől befordul.

Pedig rengeteg gyönyörűség van köztük, ami mint egy földben rejtőző kis virágmag, arra vár, hogy óvó meleg, és éltető locsoló víz érje, és elkezdjen sarjadni, majd pompás virággá érni.

2021. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Rosszat! A minimum az egészséges önbizalom.
2021. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Lehangoló!

Ha ismerkedtek vele akkor inkább abba hagyom az ismerkedést, mentális problémája van.

2021. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

#1


Szerintem hagyd abba ezt a "hamvas", "finomság" szövegelést, mert eléggé perverz, pedofilos feelingje van. Köszi.

2021. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon gáz..., nyilván ha rairok azért irok mert tetszik,ha csak az a téma, hogy o csúnya, kB azt várja, hogy én igazoljam vissza őt percenként, hogy jajj nem nem vagy csúnya... Na ha ennyi önbizalma nincs, akkor en nem akarok ismerkedni. Ezek a típusú nők nagy százalékban féltékenyek is lesznek, mert 0 önbizalmuk van, ezért kB mindig a balhe lenne, ha más nőre meg rapillantanal is.
2021. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi hülye választ.

Én mindig csúnya voltam,de mikor ezt mondtam valakinek,sohasem arra vártam,hogy megsajnáljon és elmondja nem így van.

Inkább arra lettem volna kíváncsi,mit lát bennem belsőleg,hogy mégis közeledik hozzám.

De az igaz,férfiak kivétel nélkül rosszul fogadják.

Bármikor kértek tőlem több képet,és mondtam hiába vagyok huszonéves eszem ágában sincs fényképezni magam,csak a lenézést meg a sajnálatot kaptam.

2021. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Hát nekem így taszító lesz a tulajdonsága...

Nem azért hivtam el randira, mert nem tetszik...

2021. dec. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!