Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem korlátoz emberileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem korlátoz emberileg és kommunikációban is, ezt hogyan tudnám közölni, ha már többször szépen elmondtam?

Figyelt kérdés
A párommal jelenleg távkapcsolatban vagyunk. A kommunikáció nekem egyre kevesebb, és azt is leszűkíti, korlátozza. Nem keresi a megoldást a több kommunikációra. Ezt elmondtam már neki. Mindig vmi kifogást kapok, de megoldást sosem. Mindenben én alkalmazkodom hozzá. Én ebben a kapcsolatban így képtelen vagyok megélni azt, amit szeretnék. Ezeket így szépen többször elmondtam neki. Felmerült bennem hogy ezzel a szakítást akarja provokálni, és erre is rákérdeztem. Erre pedig dühös lett, hogy értsem meg, neki sok a dolga stb. Ez azt jelenti hogy egy héten összesen ha 2 órát se beszélünk. Mindig érezteti hogy most ennyi elég volt belőlem. Kb nem is érdekli hogy mi van velem igazán, és mint ahogy fentebb írtam ha megkérdezem hogy szakítani akar-e, akkor arra dühös lesz. Én mondtam neki hogy nekem nem hagy teret, (lelki, érzelmi értelemben) boldogtalan vagyok, és nem hagy más lehetőséget számomra, mint azt hogy szakítsak én. Erre vagy dühös lesz, vagy úgy tesz mint aki nem is érti mi a gondom. Pedig már többször elmondtam neki. Mit tanácsoltok? Egyedüli választás, megoldás az, ha szakítok?
2021. nov. 7. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedet megválaszoltad! :)

Tudod a kifogások csak kitalált dolgok annak érdekében, hogy egyrészt hazudjunk magunknak és ezt a másikkal is elhitessük.

Ha szeretne, akkor lenne Rád ideje.

Mindig arra van ideje az embernek, amire szeretné és ha azt érezteti veled, hogy sok vagy neki felesleges ezt folytatni.


Ne várj a megerősítésre, légy boldog! :)


F/26

2021. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen. Azt is mondtam neki, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Engem mintha parkolópályára rakna, de csak annyira, hogy azért tudja hogy vagyok neki. Én eddig olyan szivesen és őszintén beszéltem neki minden érzésemről, semelyiket sem titkoltam, de annyira lekorlátoz, hogy esélyem sincs, mégis magáénak akar tudni.
2021. nov. 7. 12:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat ez? Egy percet nem pazarolnék el rá többet. Nemhogy nem szeret, de egyenesen púp vagy a hátán.
2021. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt is felvetettem neki. Mindent tagad és dühös lesz a feltevéseimre.
2021. nov. 7. 12:32
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Először vegyél új enter billentyűt, mert ez így teljesen olvashatatlan.
2021. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tagad és dühös, mert igazad van. Ne a szavait figyeld, hanem a tetteit meg a viselkedését, az meg egyértelmű. Egyébként nem kell megvárni, hogy ő szakítson, nyugodtan kidobhatod te is.
2021. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged, ahogy olvasom, próbáltál javítani a kapcsolaton 100-szor. a 101. javítási kísérletnek nem látom értelmét. Szakíts, ne rá várj, hogy majd szakít. Nem fog.
2021. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Marad a szakítás, de készülök a manipulációra is, mert az biztos hogy lesz.
2021. nov. 7. 12:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit nem értek, hogy távkapcsolatban, heti 2 óra beszélgetéssel milyen kötődést érzel te, ami miatt nem tudsz elválni tőle és tartasz a manipulációjától.


Értem hogy rossz, de olyan szinten túl van gondolva az egész a leírtak alapján, hogy az már az elképesztő kategória. A kapcsolat szót használni kettőtök viszonyára pedig a szó teljes megcsúfolása.

2021. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt én is igy gondolom fe ezt le is irtam itt is!
2021. nov. 7. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!