Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérnétek kölcsönt pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérnétek kölcsönt pénzt anyátok pasijától?

Figyelt kérdés
A páromnak,akivel 3 éve vagyunk együtt,van két felnőtt gyereke. Az egyik mindjárt az első évben kért kölcsön,100 ezret,amit részletekben adott vissza,azóta már többször kért,eddig még mindíg megadta.A nagyobbik most kért először,jobban elvetette a sulykot több mint egymilliót.Rá kétnapjára kért megint a kisebbik is,de majdnem úgy jött le,hogy én ajánljak fel neki pénzt.Nem akarom bántani őket,én is voltam fiatal,de eszembe nem jutott volna,hogy anyám pasijától kérjek.Hogy lehetnek ennyire lúzerek?!

2021. dec. 3. 21:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a párom egyáltalán nem ilyen,viszont anyagilag nincs jól elengedve,nekem meg egész jól megy,picivel az átlag felett.
2022. jan. 31. 18:02
 12/13 anonim ***** válasza:

most akkor egesz jol megy neked, vagy picivel az atlag felett?


nem mind1. en mindenesetre egy kanyit nem adnek. en pl sosem kertem anyam pasijatol...

2022. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A nagyobbik két részletben visszadta a pénzt,nem gondoltam volna,hogy ilyen hamar megadja.A kisebbik meg sír-rí a telefonba,hogy ebben a hónapban sem tud törleszteni. Pedig amúgy meg hú de nagy arc,meg akkora önbizalma van,hogy elég lenne három másiknak is.
2022. márc. 17. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!