Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérnétek kölcsönt pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérnétek kölcsönt pénzt anyátok pasijától?

Figyelt kérdés
A páromnak,akivel 3 éve vagyunk együtt,van két felnőtt gyereke. Az egyik mindjárt az első évben kért kölcsön,100 ezret,amit részletekben adott vissza,azóta már többször kért,eddig még mindíg megadta.A nagyobbik most kért először,jobban elvetette a sulykot több mint egymilliót.Rá kétnapjára kért megint a kisebbik is,de majdnem úgy jött le,hogy én ajánljak fel neki pénzt.Nem akarom bántani őket,én is voltam fiatal,de eszembe nem jutott volna,hogy anyám pasijától kérjek.Hogy lehetnek ennyire lúzerek?!

2021. dec. 3. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2021. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is adnék ennyit a helyedben. Miért nem tudsz nemet mondani?
2021. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem, sőt, senkitől nem kérnék kölcsön. Mindig van más lehetőség, több lábon kell állni.
2021. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Én max. kisebb összeget adnék, amiért nem kár. Millió fölött biztos nem, megmondanám hogy ennyit nem tudok nélkülözni, ami mondjuk nálam igaz is lenne.
2021. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem soha nem voltak olyan emberek az életemben, akiktől lett volna lehetőségem kölcsön kérni.Emiatt én megtanultam csak magamra számítani.

Én úgy gondolom, ha jó viszonyban vagytok kérhettek kölcsön egymástól, amennyiben tényleg mindenki megadja a tartozást.Egymilliót viszont túlzásnak érzek.Ennyit nem illet volna kérni, max pár tízezret.

Egyébként miért nem a párod ad kölcsön a gyerekeinek?Neki mi a véleménye erről?

2021. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te nagyon hulye vagy. Aki nem tud kezelni a penzt, es ker tobb mint 50 ezret, ott mar baj van...
2021. dec. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De ultra gáz lenne kérni!!
2021. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Senkitől.

Ilyen felállásban végképp. Anyámat nem hozom ilyen kiszolgáltatott helyzetbe. Megalázó lenne neki, hogy miattam lekötelezettse legyen a barátjának.

2022. jan. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lekötelezettje
2022. jan. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

en azt nem ertem minek adsz nekik?


amugy nem huz le teged ez az egesz csalad? a nod nem ilyen? a kolkei vajon honnan tanultak?

2022. jan. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!