Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés amikor lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor lány állandóan csak szexelni akar?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 00:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ez idegesítő szerintetek?
2021. dec. 5. 00:15
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
89%
Hàttt, volt màr rà precedens, én magam nem bírtam.
2021. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Olyan, mint a csokievés. 1 kocka isteni, 1 sor még jobb, 1 tábla, fullos, 10 tábla - kell a francnak, 10 tábla napi 3-5x,... no comment.
2021. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, kérdezd meg exem
2021. dec. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Le kell kötni az energiáját. Csak olyan esetben hallottam ilyet, amikor nagyon nem volt semmi dolga a nőnek. Mondjuk éjfél után is a gyakon lógott, nem dolgozott, legalábbis nem túl sokat, a boldogságát hajszolta mindig.


Rá kell venni valahogy, hogy legalább napi 8 órában valami munkafélét végezzen, sportoljon, fárassza le magát és hátha alább hagy a lendülete.

2021. dec. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Most ezalatt azt kell érteni, amikor ekörül forog a világ a nőnél?

Mert ha hétköznap 3-4, hétvégén meg 2-5 szex van az nagyon jó érzés :D

De ha valkinek sosem elég, az gáz, igen.

2021. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Pedig igaza van az ötösnek.



A mozgás nemcsak a tested, de az elméd számára is nagyon hasznos. A tudósok egyre jobban értik, miért is olyan fantasztikus dolog az edzés az agynak.


A testedzés a legjobb drog, ami nemcsak fittebbé, erősebbé és egészségesebbé, de boldogabbá is tesz, és segíti, hogy jobban vágjon az agyad. Fejleszti a memóriát, a reakcióidőt, a figyelmet, de a depresszió, az Alzheimer- és a Parkinson-kór megelőzésében is segít.

2021. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
A heti 7 szex nem sok.
2021. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
8. Az első hónapban 20 évesen. Férfiként mondom, hogy semmi kedvem nem lenne minden egyes nap kötelező érvénnyel csinálni. Család, munka, stressz, fáradság, egyéb dolgok. Persze akiknek ezek nem állnak fenn, azok elüthetik az idejüket minden napos szexszel.
2021. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem kötelező érvénnyel. Örömmel.
2021. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!