Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit gondolnátok arról ha a barátnőtök pszichológushoz járna?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Örülnék, hogy nem ragadt meg a korábbi generációk szintjén, akik még azt mondogatták, hogy "minek nekem pszichológus, nem vagyok én bolond!"

Szerintem az egy pozitív dolog, ha valaki igyekszik a mentális egészségéért is tenni, és fejleszteni magát.

2021. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon nem mindegy az oka, hogy mièrt
2021. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy nekem is jó lenne egy.
2021. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon tudnám értékelni. Az önismeret elég nehéz dolog, nem éppen sima az út. Lehet, van olyan megoldatlan gondja, amit jobb, ha szakember kezel, és nem hallgat mindenféle hülye tanácsokra.


Nem csak a hülyék járnak pszichológushoz. Ahogy a köztudatban él.

Fáj a fogad, szakemberhez mész, és nem a haveroddal húzatod ki a fogad a sufniban, harapófogóval.

2021. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már mindenki jár.
2021. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyan gondja van amit saját magától egyedül többszöri próbálkozásra sem sikerült megoldani, akkor jól teszi.
2021. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Elhagynám!
2021. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább foglalkozik magával.
2021. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodnék, hogy nem néz ufónak, amiért én is járok.
2022. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!