Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy 30 éves férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy 30 éves férfival, néha cigizik, de a családja / szülei elől titkolja, mert: "Nem akar rászokni." (Szülei cigiznek, akiket b..tat, hogy szokjanak le.) Ez szerintetek így rendben van? Nem gyerekes a felfogása kicsit?

Figyelt kérdés

Látszólag minden más szempontból rendben van, csak ez a gyerekkori beidegződése, vagy hobbija elég fura számomra... Ti mit gondoltok erről?

(Én sose cigiztem, tehát nincs rálátásom a dologra.)


2021. dec. 5. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem nem gáz.

Nem akarja, hogy a szülei azon pörögjenek, hogy rongàlja az egèzsègèt - nem akarja őket "bàntani" ezzel

Voltam ilyen szituban.

2021. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2021. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Nem akarja, hogy a szülei azon pörögjenek, hogy rongàlja az egèzsègèt" Pont fordítva, a szülei engednék, hogy cigizzen, és Ő nem akar jobban rászokni, viszont szeret cigizni, így leszokni sem akar.


Most titokban napi 1-3 szálat szív, ha kiderülne, és a szülei "engednék" (30 éves felnőtt ember) akkor napi 1 doboz is elmenne? Vagy mi az elképzelés oka?

2021. dec. 5. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem több ponton is zavarna amit művel. Egyrészt nem akar rászokni. Ezzel erősen elkésett, ha minden nap szív, másrészt "saját szemében a gerendát se" típus, ami szerintem emberileg alja dolog. Ha ő is dohányzik, milyen jogon cseszteti ezért a szüleit? Semmi alapja nincs beleszólni és erkölcsi magaslatokra helyezkedni, ha pont ugyan azt csinálja.
2021. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem látok problémát ezzel.

Igaza van, jobb ha leszokik a családja, és ha ő ezt csak így tudja elérni, akkor ez van.


A #3mas kommentre meg: én is általában csak 1-2 szál cigit szívok naponta már évek évek óta, és nem is kívánok többet. Messze nem biztos hogy komolyabban rászokna, ha a családja tudna róla.


Meg nem is hiszem hogy az engedély miatt nem akarja elmondani, egyszerűen csak nem lenne még ennyi behatása sem a családja káros szokásaira, ha kiderulne, hogy ő is bűnös benne.


Ha másban is ilyen "sunyi" az adhat aggodalomra okot, de ez szerintem semmi.

2021. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1 voltam


Ahogy írtam én is voltam ilyen helyzetben.

Nem arról szól , hogy engedik vagy nem , nem szívna szerintem se többet se kevesebbet , egyszerűen arról lehet szó, amit már egyszer leírtam:

Nem akarja a szüleit megbántani azzal, hogy rongàlja az egèszsègèt.


Ha normális felnőtt.

Ha nem normális akkor kell 30 után a szülői engedély.

2021. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Jah hogy mèg kèpmutató is.

Akkor ennyi.

2021. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Élettelen mama hotelesből is a rosszabb fajta..
2021. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

30 évesen nem a szülei szerint kellene viselkednie.


Akkor sem, ha a dohányzás káros.

2021. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!