Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hogyan viszonyultok egy olyan férfihoz aki belsőleg teljesen rendben van de külsőleg önhibáján kívül nagyon sovány testalkattal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott a mondókámat, hogy nem párkapcsolatot keresni jöttem ide, szimplán kíváncsi vagyok a hölgyek véleményére erről.

Elértem abba a korosztályba (20),hogy most már ideje lenne próbálkozni az ismerkedéssel. Eddig nem igazán foglalkoztam ezzel a témával mert úgy éreztem fejben nem nőttem fel ahhoz, hogy a minőségi párkapcsolat feltételeit biztosítsam.

Hátrányom viszont akad sajnos genetikámból adódóan. Belsőleg azt gondolom teljesen rendben vagyok, kiegyensúlyozott és empatikus egyéniségnek tartom magamat életcélokkal, viszont külsőleg eléggé a szélső értékben mozgom soványságban és úgy érzem ennek fejében akadhatnak nehézségeim párkapcsolat kialakítás szempontjából. Ebből kifolyólag kicsikét bátortalanul állok neki de azért igyekszem megtenni a tőlem telhetőt.


Ezért is szeretnélek megkérdezni titeket, hölgyeket, hogy milyen viszonnyal álltok az ilyen testalkatú férfiakhoz?

(Persze mire jön a gyerek igyekszem elérni az apatestet :)) Csak az a fránya fiatalkori genetika...)


Amit még szeretnék tőletek kérni, hogy őszintén válaszoljatok :) Nagyon hálás lennék.



2021. febr. 28. 21:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Én mindig azt hittem, hogy sosem lennék képes vonzódni nagyon vékony alkatú férfiakhoz. Aztán aki most tetszik, ő nagyon vékony testalkatú, a combjaink vastagsága nagyjából megegyezik :D Magas és genetikailag nagyon vékony. De nagyon vonz, kedves és helyes arca van, jó humora, kellemes természete. Ezek kompenzálják a vékony alkatát.

Te viszont elég motorosnak tűnsz, ami nem jó :)

2021. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Őszinte választ kértél, szóval őszinte választ adok. Nem tudnék vonzódni vékony férfihoz, most nyilván itt kérdés mit jelent a vékony. Mivel ezt nbem definiáltad, a saját értékrendem szerint: vékony /sovány nálam az, akinek kint az összes bordája, lapockája, vállcsontja meg mindene kb. Nekem ez nem jön be. Nem szeretem azt se ha valaki kövér, félreértés ne essék. Viszont kell egy "egészséges tömörségű2 test (nem tudom máshogy fogalmazni) szóval ha megfogom, ne szúrja a lapockája a kezem, tudjam a mellkasára hajtani a fejem anélkül, hogy nyomnának a csontjai.
2021. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és értékelem az őszinteséget :)


#2 Igen, én pontosan ilyen vagyok, ahogy elképzelted. Nyilván van némi edzőtermi múlt a hátam mögött amely egy cseppet meglátszik de jelentéktelen. 18,5 jelenleg a BMI. Nagyon rossz de igyekszem javítani rajta folyamatosan :)

2021. febr. 28. 22:29
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sem tetszenek a vékony fiúk. De volt egy nagyon vékony párom .Mint ahogy az első kifejtette valahogy a más tulajdonságai miatt ez eltörpült és soha nem is zavart.
2021. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Nekem bejon mindenfele testalkat, a tulsulyoson kivul, ami aranyos, ekezettel.

Vekonyak valamivel gyakrabban jonnek be, nem ez az idealom, az arc sokkal fontosabb, de eleg gyakran ugy alakul, hogy akit jokepunek latok, az vekony srac :D

2021. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

A párom is ilyen vèkony volt 22 èvesen, amikor összejottünk. Esküszöm, amikor ismerkedtünk fel sem figyeltem arra, hogy annyira vèkony volt.(utólag, hogy nèzzük a régi képeket tűnik fel, hogy nagyon vèkony volt, látszottak a bordái rendesen, csont és bőr arc, láb stb. Annyira megfogott a belső èrtèkeivel és azzal, ahogy velem viselkedett, hogy eszemben sem volt bajlódni az alkatával. Aztán ahogy teltek az évek úgy tett ő is magára, már rendesen pocakos és tokás:))) így mèg jobban bejön, persze azt sem szeretnèm, hogy elhízzon.

Szóval szerintem ne problèmázz ezen, ha találkozol a megfelelő személlyel akivel egy kicsi szikra is megvan,ott nem lesz gond a vèkonyság. Tudom, hogy a sztereotípia nem ezt mondja, de sok normális nő jobban èrtèkeli a belsőt és azt, hogy normálisan bánnak velük, mint a tokèletes testet. Ma már az előbbi ritkaságnak számít, így biztos vagyok benne, hogy nem lesz nehèz párt találnod.

2021. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mindig vékony alkatú párjaim voltak. Ők jöttek be. Ennek ellenére a férjem már nem olyan, de előtte csakis extra vékony, izmoska srácokkal voltam. :)
2021. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm mindenkinek.

2021. febr. 28. 22:56
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! 18-19 éves koromig én is sovány voltam. Most meg itt vagyok 21 évesen a 180 cm-re, 100 kg-val... Hidd el, sokkal jobb Neked, mint nekem....:(


F

2021. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
89%
Nekem régen nagyon nem tetszettek a vékony fiúk. Most viszont a párom eléggé az és mégis odavagyok érte. Azon kívül hogy furán nézünk ki együtt mivel én kicsit duci vagyok semmi hátránya nincs. Szóval szerintem ezen ne aggódj:)
2021. febr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!