Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok! Ha úgy alakulna beállná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Ha úgy alakulna beállnátok ilyen fényképekhez?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel, egy fotós, akár ismerősötök kérné, hogy ilyen vicces képekhez álljatok be, és esetleg kisebb összeggel honorálna is, benne lennétek ilyen strandos, vízi fotózásban? Írhattok kort is.


[link]



2021. dec. 6. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

nem alakulna ‘ugy’ mert mindketten utaljuk, ha fotoznak minket. plane furdoruhaban.

amugy ez egy gagyi kep, hogy kerul ide?

2021. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
500ezer az ára
2021. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen béna, képre nem szívesen. De ha normális minőségű képeket kapnák amin a barátnőmnek nem kell telibe mutogatnia a popsiát mint a képen, akkor szívesen.
2021. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a kép jött szembe a neten. Ugyanilyen témájút nem találtam, de nem is tudom, hogy kéne keresni. A kép csak illusztráció.
2021. dec. 6. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, én simán benne lennék. Csak légyszi, ne írj rám a víz alá nyomkodós fétiseddel. :(
2021. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 ja a kérdező leálhatna a privátokkal, mert elég furcsákat kérdez xd
2021. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. te meg a válaszokkal, mert senkit nem érdekelsz :D

Amúgy se egy tini válaszoló fogja nekem megmondani, mivel álljak le, pláne, hogy a "leállhatna" szót se tudja helyesen leírni. Amúgy sem ez volt a kérdés.

2021. dec. 8. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
párommal nem, csak egy barátnőmmel szoktunk ilyesmiket csinálni. Fotózás sem gond. 21L
2021. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!