Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi több, mint 2 órán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi több, mint 2 órán keresztül néz az ablakból, miközben én lent vagyok és még fényképeket is készít. Miért teszi?

Figyelt kérdés
Volt főnökömmel nem váltunk el túl jóban. Az gondolta én utálom és nem tisztelem. De igazából fülig szerelmes vagyok belé és és én is éreztem felőle vonzalmat. Eljöttem a cégtől pár hónapja, de annyira hiányzott, hogy írogattam neki. Ezt valahogy megtudta a felesége és meg is fenyegetett, hogy majd ő biztosítja, hogy soha ne találkozzunk. Valamelyik este elmentem hozzá személyesen a munkahelyre, mikor már senki nem volt. Nem engedett be.. 2 órát vártam és csak bámult az ablakból a függöny mögül... Be van minden kamerázva, amit a felesége is lát... Azt is látta, hogy megjelentem. Mi a jó égnek bámult több, mint 2 órán keresztül, hogy az épület előtt ülök.. Ha annyira érdektelen lenne számomra, akkor max kinéznék, hogy ott van és nem álldogálnék. Mi a véleményetek?

2018. aug. 13. 01:02
1 2 3
 1/29 próbálokkedveslenni ***** válasza:
98%
Te pedig miért vagy olyan szánalmas, hogy egy házas embertől akarsz valamit?
2018. aug. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A felesége számtalanszor megcsalta. Több fiatal pasival. Nem akartam semmi többet, csak beszélni vele. Elsősorban a sérelmeinkről, amik nagyrészt félreértések lehettek.
2018. aug. 13. 01:06
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Te is beteg vagy hallod, mint egy pasi, csak nőben.


Leszámoltál vagy kirúgtak ?

2018. aug. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát te is beteg vagy, ha képes vagy arra, hogy ahova bem engednek be ott 2 órát szobrozol.
2018. aug. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Fish1 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azt várta, hogy mikor mész el onnan.
2018. aug. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Fénykép-> bizonyíték.

Fel fog jelenteni zaklatásért. Joggal.

2018. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
És ha megcsalta a felesége akkor mi van? Gondolom megérdemelte.Főnököket nem kell félteni.Hidd el jobban jàrsz,ha elfelejted.Valószínűleg nem azért készített rólad fotót hogy majd esténként nézegesse.
2018. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Rwmek. Tök ki vagyok. :( Azt hittem az irodában dolgozik. Erre kiderül, hogy ő is ott szobrozott több, mint 2 órát. Én biztos nem álltam volna ott annyit, ha nem érdekel az illető.
2018. aug. 13. 08:11
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Te buta azt néztem, hogy mikor mész már el a francba...
2018. aug. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Talan azt nezte, tiszta-e levego, vagy meg ott van a kis liba.
2018. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!