Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete a továbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ötlete a továbblépéshez ezeken kívül?

Figyelt kérdés

Már szinte mindent megpróbáltam: megszakítottam vele minden kapcsolatot, és ismerőseivel is, eljártam egész nyáron bulizni, nem sokára újra egyetemre járok, minden régi ismerőssel igyekeztem felvenni a kapcsolatot, új ismerősöket is bőven szereztem, már új párom is van, de egyik se köt le annyira, ammennyire illene. Már nincs más ötletem, hogy miként felejthetném el volt kedvesem. Szinte minden apró hülyeségről eszembe jut akaratlanul is. Pedig már több, mint fél éve történt a szakítás.

Szánalmas, hogy mennyire földhöz vág ez a dolog, és már teljesen tanácstalan vagyok. (Vissza nem mennék volt páromhoz, akkor sem, ha ő kérlelne engem.)


2010. szept. 6. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a teljes váltás vált be. Mármint új hobbi, ismerősök, időbeosztás. Lehet, hogy ciki felnőtt fejjel teszem azt Harry Potter-rajongóvá avanzsálnod, vagy mániákus szalvéta-gyűjtővé válnod, de sokat segít.

Az új barátot meg korainak tartom. Ha nem tud lekötni, mégis minek tartod?

25/L

2010. szept. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Küzdősport pl boksz!Nincs ami jobban visszaránt a valóságba,mint,hogy jól pofán versz valakit,vagy téged vágnak jól szájon.

Bunyó után meg olyan jó,békés és egyszerű minden,mint egy dugás után.

2010. szept. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tomazolika ***** válasza:

Sajnos velem is ez a helyzet pedig még a közös cuccokat is elégettem meg minden másik suliba járok nem is találkozok nincs olyan dolog ami hozzá köthetne mégis mindennap gondolok rá !

szerintem sok időre lesz szükség mire elfelejtjük életünk eddigi "nagy szerelmét" mert ügye a jövőbe nem látunk bele ! fel a fejjel és éljünk minha mise történt volna . Egyenlőre nem tudok jobbat , ha eszembe jut akkor majd leírom ! 21/F

2010. szept. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok párommal, mert jól érzem magam vele, és nem azt írtam, hogy egyáltalán nem köt le, csak nem kellően. A sporttal próbálkozok, önvédelmet tanulok, épp párom oktat rá, meg sok egyéb dologra is sporttal kapcsolatban, mert sportoló =) Alapvetően jól érzem magam vele, de elég csak 5 perc csend körülöttem, egy étel, egy mondat és kizökkenek a jó kedvemből. Lehet, hogy korai volt kissé belevágni, de ha egyedül maradtam volna sokkal rosszabb lenne, mert jobban elhatárolódnék mindentől és mindenkitől, mint most, és esélytelen lenne, hogy valaha is kimásszak ebből. Párom pedig tud a dologról, és nyílván nem esik neki jól, de elfogadja.
2010. szept. 6. 02:52
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vok

Ja,hogy te vagy a lány.Akkor hamar el fog múlni,kb fél év-Bár a nők többsége 3 hónap alatt túl van az ilyesmin-és eszedbe sem jut majd.

2010. szept. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. -.-" Lány vagyok, már vagy 4éve szakítottunk (én akartam, mert egy idióta vagyok) van másik kapcsolatom, és mégis majd beledöglök minden nap, úgy fáj, hogy elvesztettem. Persze ez egyéntől is függ
2010. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetünk. Én is ugyanazokat próbálgattam, amiket fent leírtál. Fergeteges nyár, sok munka, teljes kapcsolatmegszakítás. És mit ért? Hát kb. annyit, hogy már nem sírok utána és nem kéne vissza. De én is nagyon sűrűn gondolok rá, ez van.

Az én bajomra a megoldás egy költözés lenne, új országba, új egyetemre járni egy halom pénzzel a zsebemben. Garantáltan elfelejteném, nem kéne egy hónap se hozzá :)

Ehelyett nyűglődök már több mint fél éve, te tudom, én akartam így és jól döntöttem. Ez legalább vígasztal!

2010. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!