Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vastagították már valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastagították már valakinek műtéttel a péniszét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy vastagíttatta e már meg valaki a péniszét ezzel a műtéti eljárással?

Ahogy olvasgattam a neten elég korrekt...

Zsírszövetet vesznek [pl a hasból] és azt be"fecskendezik" a pénisz bőre alá...290ezerre jön ki kb egy alkalom...

Az az igazság ,hogy elgondolkoztam rajta, mi lenne ha elmennék egy ilyenre , mert csak 3,6cm átmérőjű a péniszem és nagyon zavar...

Lenne pár kérdésem: ugye zsírszövetet ültetnek be, attól lesz vastagabb...ilyenkor a pénisz nem veszít a keménységéből?

Azok akiknek már volt ilyene, mik a tapasztalatuk?

Mennyivel lett vastagabb a péniszük?

A válaszokat előre köszönöm


2011. nov. 5. 18:02
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:

Aztán miért zavar az téged? Neked nem mindegy? Majd ha a csajod panaszkodik, akkor gondolkozz el...


...és akkor is csak azon, hogy abban a szent pillanatban dobd ki a csajt a francba, vagy később.

2011. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az tök átlagos! Miért gondolkozol te ilyeneken!?
2011. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bárcsak nekem lenne annyi
2011. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A hüvely átmérője heti 3szor 10 perc munkával jelentősen csökkenthető. Értsd. Tornázik kicsit, szűkebb lesz, és ingyen van.


20/L

2011. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát igazából rettenetesen vékonynak érzem...és már ezt annyira bemeséltem magamnak,hogy lassan megbolondulok tőle...még csak az infókat gyűjtöm , nem határoztam el,de erősen gondolkozom rajta. 19éves vagyok eddig 3 lánnyal voltam[igazából nem volt rá panasz],de annyi ilyen pi csa van sajnos, akiknek csak a méret a lényeg, meg itt is annyian mondják, hogy ilyen vékony olyan vékony...,hogy totálisan szétba.ztam vele a lelki világom..ez abból is fakad, hogy szerencsére mindenem megvan[persze nem vagyok milliomos], és hát kicsit egósan de bárkit megtudok fűzni, eléggé bulizós korszakom élem és egy-egy éjszakára jó kalandok ezek a libák is, csak nagyon kevésnek érzem "olyan" téren magam hozzájuk....és ezekből valahogy kialakult ez az egész sokkoló "komplexus" :(
2011. nov. 5. 18:22
 6/13 Smartguy86 ***** válasza:

Ne b@zd már meg! Ne legyél hülye! Elcseszni ennyi pénzt totál fölöslegesen - ráadásul mi van, ha komplikációk adódnak és rosszabbul jársz??? Semmi értelme! Ha olyan jólétet tudtál magadnak csinálni, akkor legyél annyira érett, hogy a lelkedet is rendben tudod tartani!


Neked ennyi adatott, ezzel érezd jól magad. Szerinted azok a csajok, akik szilikoncicivel feszítenek, mennyivel stabilabbak lelkileg? Ne legyél az ő szintjükön!!!!

2011. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat..kicsit lelkit is öntöttetek belém...:)
2011. nov. 5. 18:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sose csináltam ügyet abból, hogy kinek mekkora. A hüvely ehhez alkalmazkodik, nem kell műtét, megoldja a természet. :)
2011. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
regebb olvastam 1 cikket errol a temarol, es majdnem felesleges a mutet, mivel a test idovel visszaszivja a zsirt
2011. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A műtét tényleg felesleges, utolsónak igaza van, de miért mondjátok neki, hogy nincs olyan, hogy túl kicsi? A hossz az tényleg mindegy, de ha szeretitek egymást, akkor borzasztó frusztráló mindkét félnek, ha a lány az egész együttlétből nem érez semmit. Nem hiszem, hogy átélték ezt azok, akik azt mondják, hogy nem fontos a méret. Az fontos, hogy normál tartományban legyen, a nagy ugyanolyan rossz, mert fáj, ahogy rossz a vékony is, mert rámehet egy kapcsolat. A normál méretű kicsi viszont nem ér kevesebbet semmivel egy normál méretű nagynál.


A hüvelytorna tényleg megoldás, nem hiszem, hogy ki kéne tenni egy lányt azért, mert őszintén megmondja, hogy nem érzi, erről egyikőtök sem tehet. Viszont mivel voltál már lányokkal, nem lehet annyira vékony. Így centire nekem nem mond semmit, a gyakorlat a mérvadó.

2011. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!