Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok másképp ítélnétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok másképp ítélnétek meg a férfit?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk ismerkedtek egy férfivel aki 34 éves és kiderülne h előtte ért véget az első kapcsolata ami több mint 7évig tartott. Ebből ugyebár az is következne hogy nincs sok tapasztalata se a nők se a szex terén..
2021. dec. 7. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne vele semmi problémám, ha rajta túl van már. Az nekem nem gond, ha nem volt sok nővel.
2021. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem zavarna. Ettõl még nem tapasztalatlan
2021. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írta. Nem a mennyiség a lényeg. Gyanítom, azzal a nővel, akivel 7 évig együtt volt, azért volt bőven alkalma kitapasztalni mit szeret, ismerkedni a női testtel és a szexualitással. Emellett ha fent tudott tartani ilyen sokáig egy kapcsolatot (és én is úgy érzem, hogy normális) az sokkal nagyobb "piros pont", mintha csak végig kefélte volna a várost. Sőt. Ennyi idős férfivel, aki nem volt még évekig együtt senkivel, úgy, hogy eljutottak az összeköltözésig és pár évig együtt is laktak, eleve nem is kezdenék. Sokkal jobb helyzetben vagy, mint egy olyan makk Marci, aki csak kefélni tud. Ha ugyan tud.
2021. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyibb tapasztalat 7 évig kitartani valaki mellett, mint hetente mást qrogatni. Az kerek nulla tapasztalat a párkapcsolathoz.
2021. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én megkérdőjelezném, hogy igazat mond e.

Ha igen, akkor valóban tapasztalatlan a szexben. Nem ismeri a nőket.

Az nem jó.

2021. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többre becsülném, mint egy machót.
2021. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt a következtetést vonnám le róla, hogy hatalmas tapasztalata van egy párkapcsolat fenntartásában.

Nem is tudom, hogy mi számít egyáltalán tapasztalatnak a nők terén. Az, hogy link alak, aki csak sekélyes dolgokra vágyik, és egyik nőről a másikra megy (ami negatív) vagy hogy akarna többet nőktől, csak képtelen fenntartani egy hosszútávú kapcsolatot (ami szintén negatív)?


Ha nem keresi bennem az exét, akkor teljesen rendben van hogy ilyen múlttal rendelkezik.

2021. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!