Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti gáznak ítélnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti gáznak ítélnétek meg, ha egy fiú pozitívan élné meg a jelenlegi helyzetet?

Figyelt kérdés

Kiülsz a teraszra kávézni, tiszta a levegő, nincs szmog, látod a parkot, csend van, hallod a madarak csiripelését.

Otthonról dolgozhatsz, egyetem könyebben teljesíthető. Lemész élelmiszerért, kevesen vannak, nem löknek fel, nem lépnek rá a lábadra percenként. Nincs dugó, nincs az autóknak zaja egész nap. Nincs nyüzsgés, túlhajtottság, a rohanó világ kicsit szabira lett küldve.

Ti várjátok, hogy visszatérjen a szmog, dugók, rohanó világ, heti 50 óra gürizés a melóhelyen, újra a kapitalista világ elkezdjen termelni?


2020. ápr. 23. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én is utálom ezt de sajnos semmilyen alternatív rendszert nem tudsz a kapitalizmussal szemben, amivel fenntartható lenne az emberiség. Legalábbis jelenleg. Aztán vannak ilyen utópisztikus elképzelések, hogy robotok csinálják a munkák nagy részét, meg alapbér, de ez szerintem rohadt messze van még.
2020. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Miért ítélnénk meg gáznak?


Én azt nem értem, hogy valaki hogyan unatkozhat most.

Oké, hogy hobbijuk nincs, de ház körüli teendőjük sem? :DDD

2020. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Erre szokták mondani, hogy minden rosszban van valami jó.
2020. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Varom, mert a jelenlegi helyzet egy baromsag, ami senkinek sem jo. Ettol fuggetlenul persze az jo, hogy nincs tomeg, marmint jo lenne ha nem lenne, de mifelenk ugyanannyian vannak az osszes boltban mindig, mint maskor. (Mondjuk tomegnyomor maskor sincs.) Az utca is ugyanugy tele van, mert akik eddig a jatszoterre mentek, azok most a jatszoter kornyeken maszkalnak, gorkoriznak, jatszanak, stb.

Szoval itt ahol elek, kb semmi pozitiv hatasat nem erezni a dolognak, negativat viszont igen, mert nem tudunk sehova menni, ami nem egy szimpla seta a kornyeken.

2020. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

# 2


Én meg téged tartalak ostobának, hogy ennyire befolyásol a média, és nem látsz a számok mögé

2020. ápr. 23. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

76%-os akinek tikkel a szeme, ha meglát egy fiatal lányt

bekeseredett gyerekes anya, aki itt éli ki magát, ne foglalkozz vele

2020. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is észrevettem már, hogy mindenhol kötekedik ez a gyökér. Ahol tudom jelentem.
2020. ápr. 23. 16:21
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Őszintén szólva igen, annak tartanám.

"Kiülsz a teraszra kávézni, tiszta a levegő, nincs szmog, látod a parkot, csend van, hallod a madarak csiripelését."

Ez nekem a vírus előtt is így volt. Olyan helyre kell költözni, ahol körül ölel a természet.

Könnyebben teljesíthető az egyetem, de sokkal unalmasabb. Hiányoznak a csoporttársaim, hiányoznak a projektek, amik miatt éjszakákon át fent voltunk és jártuk a várost, hogy ötleteket gyűjtsünk.

A kialakult helyzet miatt lemondták az utazásaimat, több vizsgámat, a külön óráimat, az edzéseimet, az itteni uszoda, mozi és színház bezártak. A legtöbb barátommal már lassan egy hónapja nem találkoztam, és hiába videochat-elünk, az messze nem olyan, mint amikor ténylegesen is ott vagyunk egymás társaságában.

Nem tudom, nekem a szüleim azt mesélték, hogy bármikor mennek vásárolni valóságos csatatér az üzlet, míg a vírus előtt teljesen kényelmes tempóban és közegben meg tudták oldani. Én erről nem tudok nyilatkozni, én az itteni termelőkhöz járok és ami náluk nincs, azt megveszem egy olyan időpontban, amikor szinte senki nincs az utcán.

Eddig se éreztem úgy, hogy túl lettem volna hajtva. Most ellenben úgy érzem magam, mintha be lennék zárva. Rengeteget olvasok, írok, filmezek, edzek és vagyok a barátnőimmel, akikkel itt rekedtünk, de mégis unom magam. Ki lett véve az életemből az a rész, amit a legjobban szeretek.

A jelenlegi helyzet senkinek nem jó, és bár ami előtte volt, az se volt tökéletes (ó, de még mennyire, hogy nem), mégis a lehető leghamarabb túl kéne lendülni ezen a helyzeten és lehetőleg átgondoltan ismét nekiállnak, hogy egy egészségesebb környezetet teremtsünk magunknak és a bolygónak.

21/L

2020. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

1. Nekem ugyanúgy dolgoznom kell, mert eüs vagyok. Amikor épp nincs pánikhelyzet, akkor rohadjak meg, nem érdemlek normális fizetést, de dolgozzak jókedvűen havi 240 órát. Most hallgathatom a tapsikolást, meg hogy mindenki milyen marha hálás. Remek.

2. Ha munka után elmegyek a boltba, ki van fosztva az egész, nem tudok venni egy kiló húst a másnapi ebédhez.

3. Nem lehet sehova menni, nem lehet beulni egy kajára, nem lehet elmenni a barátaimmal kirándulni, nem lehe elutazni.

4. Több ezer ember vesztette el a munkahelyét, és ez csak fokozódni fog. Olyan gazdasági válság lesz, hogy abba többen halnak bele, mint a járványba.

5. A koronásokon kívül kB az összes beteg ember dögöljön meg, mert nincs ellátás. Hány ember fog emiatt meghalni vajon?

2020. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Bocs, de a tapsikolást szánalmasnak tartom.

Itt üvöltöznek egymásnak, csak szórakozásból csinálják, azt sem tudják, hogy mi a lényege a dolognak szerintem.


Többet érne mindenki, ha tapsikolás helyett egy létrehozott alapba elutalnának egy ezrest pár millió magyar, ha a futárnak odaadogatják mindig a borravalót.


A válság meg pont a pánikkeltés következménye, aminek az EMBERISÉG az okozója, és nem a VÍRUS.


2017-ben 27000 magyar halt meg influenzába, eddig koronába 200 valamennyi, nem követem napi szinten... és hol volt ilyen válság.

2020. ápr. 23. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!