Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek, akik itt, gyakorin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, akik itt, gyakorin jöttetek össze, elmesélitek a sztoritokat?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy vannak-e itt olyan párok, akik itt találtak rá jelenlegi/ egykori párjukra. Mennyi idő írogatás után találkoztatok? Milyen érzés volt abba belegondolni, hogy egy random gyakoris emberrel ismerkedtek? Hittétek volna-e előtte, hogy pont itt találtok rá az illetőre?

Hogy történt ez az egész? Minden részletet szívesen olvasok, szóval nyugodtan fejtsétek ki hosszabban is akár! :))


Előre is köszönöm, ha megosztod a történetedet!



2021. dec. 7. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Több párom/összejárósom is volt innen. Tetszett h a gondolatai fognak meg nem egy képes huzogatós sztori. Semmi jelentősége h ez a gyk, hivhatnák akárhogy akk is lehetőség bármire.

Volt akikel aznap találkoztunk, vagy 1-2hét mulva, ahogy adta a helyzet, illetve kinek mennyi idő kell mire mer lépni. A lényeg mindig az h akivel érzed h nagyon jó beszélni, nem gondolkodsz mit válaszolj, pörög a dolog azt ne engedd el, ne tűnj el, ne épitsd le, mindenképp talizz vele aztán lesz ami lesz, igen lehet csalódsz, lehet nem tetszik, lehet átbasz igen bennevan, ilyen az élet. Ja és ezért a következő delikvens semmilyen szinten nem tartozik felelősséggel, ne told rá ha csalódtál vagy ilyesmi. Mindig éld meg bármit hoz az élet. Erről szól h élj..a lehetőségeiddel. Aztán vagy nyersz vagy tanulsz, de legalább élsz.

Nincs annál borzalmasabb mint belehalni abba h mi lett vna ha. Csak mert jobban akarod tudni amit az intuiciód jelez.

Meg különben is, nagyon vicces ugy kezdeni a sztorit h mittomén 15 éve együttvagyunk, gyakorin kezdtük.

Olvastam olyat h a páros a napiszaron a kommentszekcióban egy kiadós kvaanyázás során jött össze, azóta is házasok. na az jobb? :D

2021. dec. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A sport/testépítés szekcióban trollkodtam, amikor rám írt egy vita kapcsán olyan csipkelődősen. kicsit troll volt, na. :-D Éjfélig írogattunk privátban, aztán facebookon is, akkor már komolyabban. Végül egy hónappal később találkoztunk és távkapcsolatba kezdtünk bő két évre (200km volt köztünk, ő dolgozott én tanultam). Összeházasodtunk és összeköltöztünk (igen, ilyen sorrendben, jöhetnek a kövek). Nyolc éve vagyunk együtt, van egy közös gyerekünk is. Meg hitelünk, házunk:-)


Elég uncsi, de mindig letagadjuk ezt a sztorit:-D

2021. dec. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Ja, azóta őt már kitiltották régen de úgy, hogy az IP cím miatt nekem is megdöglött a régi accountom, szóval VPN-ről kellett visszamásznom:-D


Amúgy soha nem gondoltam hogy innen találok bárkit, igazából nem is kerestem, csak így alakult.


#2

2021. dec. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 barátnőm volt innen


volt akivel direktbe ismerkedésnek indult, volt akivel csak beszélgetésnek és alakultak a dolgok később

régen a nevem is kint volt és a válaszaimból nem gondolták, hogy olyan leszek élőben amilyen :D


F

2021. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiirtam egy kerdest, ram irt, baratkozasi szandekkal, aztan par talalkozo utan tobb lett.
2021. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!